💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar hamilelik belirtisinde ateş çıkması halsizlik sırt ağrısı hafif baş sarsılması yaşayan var mı grip dicem ama değilim hafif kırıklığım var reglim 2 gün gecikti böyle bir yorgunluk var hafifte ara sıra sağ tarafıma ağrı batıyor

İnşallah kuzum tabiki haberleşelim birbirimize destek oluruz süreci beraber bekleriz ben klomen kullanmıştım bundan önce 3 yumurta da oluşmuştu ama gebelik yine olmamıştı. Bakalım şimdi olacak mı
Olacak tabıkı neden olmasın bir sorunumuz yok çok şükür.belki spermler ulaşamıyor.aşılama kısa yoldan ikisini buluşturmak aslında.ben bu yüzden ıkımızınde aşılamada şansını çok yüksek görüyorum bebegm.progestrona gelince acildeki dr eger acil hasta fln çoksa belki tepki verebılır.sabahtan normal bı doktora sıra alsan dahiliye fln durumu anlatsan hemen ister tahlili.

Selam canım inan aklıma geldin bugün artık hamileler grubunda galiba yok dedim. Kuşum ben bekliyorum yarın bat günüm gelen giden yok ama regli olcak gibiyim
Canım hiç girmiyorum desem yeridir
Hiiiccc keyfim yok bunalım da gibiyim ruh halim ya. Midem bir tuhaf. Uykularım düzensiz. Uyuyor gibiyim uyumuyor gibiyim. Kasık ağrım var. Çok şükür bir sikinti yok yine ki. Öyle yani. İnsanın ağzının tadi olmadığı vakit hiç birşeyden haz almiyormus . Güzel haber verirsin sen de inşallah
Ben seni hamile gibi hissediyorum

Dikkat et canım kendine aman hasta falan olayım deme şimdi vucütta tepki veriyordur tabi ilk zamanlar halsiz olursun dikkat ey kendine inşallah hissettiğin çıkar canım

Ben şuan ampul alıyorum d vitamini haftada bir defa folik asitte alıyorum ben doktora söylim esimede yazsın e vitaminini canım sağolasın bilgilerin için rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Kızlarım selam bu ay ovülasyon yapmayacağım demiştim ama bugün bir tane yapayım dedim döngümün 16. Günü bugün neredeyse eşit koyulukta ikisi de. Geçen ay da 16. Gün böyleydi 17. Gün T daha koyu oldu 18. Gün eşitlendi. 19.gün tamamen çatladı. Önümde 2-3 günlük bi süreç var. Reglim bitiğinden beri 1 boş 1 dolu gidiyorum. Dün değerlendirmiştim sizce bugün değerlendireyim mi? 3 gün üst üste çok olmayacak mı? Ya da hangi günleri değerlendireyim?

Eklentiler

• 031DF11C-56B2-41EF-8C15-1C84211502CA.jpeg
    99,5 KB · Görüntüleme: 30
Değerlendir… Ne kadar sık olursa ihtimal o kadar çok artar…

Ben şuan ampul alıyorum d vitamini haftada bir defa folik asitte alıyorum ben doktora söylim esimede yazsın e vitaminini canım sağolasın bilgilerin için rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah
Folik asiti hamile kalmadan 3 ay önce başlayıp her gün almanız gerekiyor. D vitamininide her gün almanız lazım. Eşiniz mutlaka E vitamini alsın. İmkanınız varsa solgar kullanın çünkü doktorlar devletin verdiği vitaminleri yazıyor ama D vitamininde ben hiç etkisini görmedim. Solgar markasının yorumları çok iyi. Aynı zamanda detaylı kan testi yaptırıp D vitamini, çinko, selenyum, B2 ve B6 vitaminlerine baktırın. Gebelik için hepsi önemliymiş. Vücudunuzun gebeliğe hazır olması lazım. İnşallah sağlıkla gelir bebekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…