💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

EVETTT SEVGİLİ HANIMLAR -EKİM-KASIM-ARALIK TOPİĞİMİZ HERKESE ŞANS GETİRSİN🥰
Güzel günler yakında kızlar biz enerjimizi modumuzu yüksek tutalım evrene güzel mesajlar gönderelim🙏🤗
Güncel olarak sat ve batlarınızı ÖZELDEN GÖNDERİRSENİZ hemen ekleyebilirim 🥰

Aralık bitince yeni açılabilir mi 😒

Kızlar bir şey soracağım acilde progesteron hormonuna bakarlar mı? Ya il dışına gidiyorum kadın doğumcuya biliyorsunuz. Doktorum 25 aralıkta bulunduğun yerde progesteron hormonu baktır sonucu bana at buraya gelmene gerek yok demişti ama bulunduğum yerde sağlık ocağı yok hastanede de kadın doğum yok acilden bu değere bakarlar mı? Bilginiz var mı? @Papatyamaviss @imagination forever @melegim can @melisaa93 IADK IADK @bebekheyecani @simurgggg @Safransari ve diğer kızlar
Canım geç gördüm mesajını bir fikrim yok açıkçası

Canım hiç girmiyorum desem yeridir
Hiiiccc keyfim yok bunalım da gibiyim ruh halim ya. Midem bir tuhaf. Uykularım düzensiz. Uyuyor gibiyim uyumuyor gibiyim. Kasık ağrım var. Çok şükür bir sikinti yok yine ki. Öyle yani. İnsanın ağzının tadi olmadığı vakit hiç birşeyden haz almiyormus . 🙄🙄 Güzel haber verirsin sen de inşallah
Ben seni hamile gibi hissediyorum 🥰🌺
Canım sana bir şey sorucam. Şimdi ben galiba sağdan yumurtladım sürekli sağ tarfımda ağrı oluyor. Seninde öylemi ağrının sadece yumurtladığın tarafta olması normalmi yerleşme aşamasını geçti çünkü genel kasık ağrısı değil sadece sağ taraf

Folik asiti hamile kalmadan 3 ay önce başlayıp her gün almanız gerekiyor. D vitamininide her gün almanız lazım. Eşiniz mutlaka E vitamini alsın. İmkanınız varsa solgar kullanın çünkü doktorlar devletin verdiği vitaminleri yazıyor ama D vitamininde ben hiç etkisini görmedim. Solgar markasının yorumları çok iyi. Aynı zamanda detaylı kan testi yaptırıp D vitamini, çinko, selenyum, B2 ve B6 vitaminlerine baktırın. Gebelik için hepsi önemliymiş. Vücudunuzun gebeliğe hazır olması lazım. İnşallah sağlıkla gelir bebekler 🙏🏻
6 aylık raporlu verdi doktor her hafta bir ampul diye sağol canım ben Türkiye'de değilim ama doktorum türk ben soylerim öyle yapsın bilgilerin için teşekkür ederim canım 🌸🌸

Ben erken öğrendim ya adete dört gün kala oda çıkmaz diye test yapmistim benimde bir hafta kaldı inşallah duyarim sen geç ogrenmişsin zaman geçmiyor sanki
Geç öğrendim çünkü korunuyodum normalde kprunmasız ilişkinin olduğu gün adet olmuştum bu yüzden ertesi gün hapı almamıştım. Tam o gün döllenmiş yumurta.te öbür ay adet bekledim 10 gün geçince öğrendim çünkü

Selam kızlar, ben dün aldığım gebelik testlerini gece lavaboya uyanınca yaptım biri belirsiz çıkınca bitane daha yaptım ama oda beyaz cizgi gibi çıktı ya ne diyorsunuz bunlara şimdi 😕

Eklentiler

• 20231222_031418.jpg
    20231222_031418.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 63
Selam kızlar, ben dün aldığım gebelik testlerini gece lavaboya uyanınca yaptım biri belirsiz çıkınca bitane daha yaptım ama oda beyaz cizgi gibi çıktı ya ne diyorsunuz bunlara şimdi 😕
İlk test oturmamış ya bozuk ya da idrar damlatma olayında sıkıntı olnuş. Diğer foto da ikinci çizgi göremedim ben gebelik planınız varsa testlerinizi tekrarlayın

Canım üstteki tam oturmamış alttakinde de çok çok hafif karartı görüyorum ama bilemedim

X