💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum bence bu test böyleyse yap zaten yeterince gecikmen var çıkar 🥰
yaptim bak sonuca biliyordum inanamamistim cunku😞 dava acicaksin bu test uretimi yapanlara.az da olsa çıkması gerekmezmiydi

Eklentiler

• 20231221_171404.jpg
    20231221_171404.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 63
KKuzum ptesi kan verdim yoktu ve çok geciktim adet söktürücü falan yazmıştı doktor sonra salı başka bi doktor kullanma bekle dedi.dedim kan verdim yok gebelik ve çok geciktim hayır kullanma dedi bense almadim söktürücü hormonlarıma falan bakmışlardı şükür bisey cikmadi bugünde ilk kez bu markayı kullanınca inanmadım açıkçası sormak istedim.ultra hassas yazıyor ama bozuk falan mi acaba
Hangi marka testin

Bence bak
Kızlar bir şey soracağım acilde progesteron hormonuna bakarlar mı? Ya il dışına gidiyorum kadın doğumcuya biliyorsunuz. Doktorum 25 aralıkta bulunduğun yerde progesteron hormonu baktır sonucu bana at buraya gelmene gerek yok demişti ama bulunduğum yerde sağlık ocağı yok hastanede de kadın doğum yok acilden bu değere bakarlar mı? Bilginiz var mı? Papatyamaviss Papatyamaviss @imagination forever @melegim can @melisaa93 @IADK @bebekheyecani @simurgggg @Safransari ve diğer kızlar
Bence bakarlar kankam

Bu testlere asla güven yok cidden kuzum diğerinde direk bariz gördüm yani
Aynen işte markayı bilmediğimden sormak istedim size kızıma ilaç almak için başka eczane ye gitmistim alayim dedim. Bi bakayim son kez evde kaset test vardı bide dedim erken alayim.o da bu cıktı şansıma normalde prodoctor falan aliyordum.artik yapmiycam bekliycem reglimi zaten şunun şurasında 10 gün sonra 2 ay olacak😅 iyice siyirdim valla.kocambeye de belli etmeyim diyorum o da sağolsun hergun yokluyor oldun mu oldunmu diye😡iyice beni deli ediyor

Aynen işte markayı bilmediğimden sormak istedim size kızıma ilaç almak için başka eczane ye gitmistim alayim dedim. Bi bakayim son kez evde kaset test vardı bide dedim erken alayim.o da bu cıktı şansıma normalde prodoctor falan aliyordum.artik yapmiycam bekliycem reglimi zaten şunun şurasında 10 gün sonra 2 ay olacak😅 iyice siyirdim valla.kocambeye de belli etmeyim diyorum o da sağolsun hergun yokluyor oldun mu oldunmu diye😡iyice beni deli ediyor
Doktora gitmedin mi kuzum bunca zamandır

Satanında suçu yok ki aslında firmayla anlaşması var ki satıyo Belkide satan orda bir çalışan yani üretende suç bunu
Tabiki üreten zaten kuzum dikkat etmeliler üretirken bu testleri en hassas sekilde.dusunsene yıllarca cocuk sahibi olmak isteyen bi kadin bunu aliyor test yapıyor pozitif zannediyor duyuruyor herkese ne büyük hayal kırıklığı insanlarin haklarına girmiş oluyorlar bu şekilde.

X