💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Haklısın canım ama çok silik ya kimyasal da olabilir benim geçen ay bu şekilde oldu onun için demiştim. Ama umarım geç döllenmedir
Benimde geçen ay böyle oldu ve 1 hafta gecikme ile adet oldum o yüzden bende kimyasal olmasından korkuyorum canım umarım dediğin gibi geç döllenmedir

Insallah guzel haberler alirsin hayirlisiyla. Birde cogu hamilelerin ortak belirtisi goguslerde sislik hassaslik oluyor sende var mi.

Evet canım sen böyle yapınca daha görünüyor şimdi ama inşallah doğrudur 3 gün gecikti şuan reglim
Cnm ben de bugun kaset testle gordm. Bat gunum bugun. Bir haftaya kadr kaset testle takip etmeyi dusunuyorm. Zaten kipkirmizi olunca kese gorunur buyuk ihtimal. Benm kimyasallarm oldugu icin kan vermeye hemen gtmiyorm.

Cnm ben de bugun kaset testle gordm. Bat gunum bugun. Bir haftaya kadr kaset testle takip etmeyi dusunuyorm. Zaten kipkirmizi olunca kese gorunur buyuk ihtimal. Benm kimyasallarm oldugu icin kan vermeye hemen gtmiyorm.
Canım hayırlı olsun pozitifi görmüşsün inşallah sağ salim kucağına alırsın

Allah razi olsn cnm. Rabbim ayni acilari yasatmasn. Isteyene herkese nasip etsin. Sen naptin. Kan verdn mi
Evet canım bugün verdim enson 4 gün önce vermiştim 25di inşallah güzelce artmiştir.

İki gündür ilk hamileliğimdeki belirti olmaya başladı çok mutlu oldum inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…