💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Cnm ben de bugun kaset testle gordm. Bat gunum bugun. Bir haftaya kadr kaset testle takip etmeyi dusunuyorm. Zaten kipkirmizi olunca kese gorunur buyuk ihtimal. Benm kimyasallarm oldugu icin kan vermeye hemen gtmiyorm.
Aynı bende senin gibiyim canım, iyice belli olunca gitmek istiyorum ama şunu anladım erken gebelik testlerinden daha iyi kaset testler. Erken olanlar çok kafa karıştırıyor

Evet canım bugün verdim enson 4 gün önce vermiştim 25di inşallah güzelce artmiştir.

İki gündür ilk hamileliğimdeki belirti olmaya başladı çok mutlu oldum inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız
Benm belirtilerim 5. Haftadan sonra baslar. O yuzden su an sadece kaset testlerle var mi yok mu ona bakacam. Insallh saglkla gelisir bebisler.

Aynı bende senin gibiyim canım, iyice belli olunca gitmek istiyorum ama şunu anladım erken gebelik testlerinden daha iyi kaset testler. Erken olanlar çok kafa karıştırıyor
Ben kaybettigm gebelklerim dahil hep kaset testlerle takip ettim. 6 gun oncesinden ogrendgm de oluyrdu. Ben her gun sabah ilk idrarla takip edecm kirmiziyi yakaliyinca kadin doguma gidip ayni gun kan verecm. O zamana atsam kendimi kimyasal olmaz insallh artk

Ben kaybettigm gebelklerim dahil hep kaset testlerle takip ettim. 6 gun oncesinden ogrendgm de oluyrdu. Ben her gun sabah ilk idrarla takip edecm kirmiziyi yakaliyinca kadin doguma gidip ayni gun kan verecm. O zamana atsam kendimi kimyasal olmaz insallh artk
Ciddi misin 6 gün önceden kaset testle çıkan ilk duydum şuan

Ciddi misin 6 gün önceden kaset testle çıkan ilk duydum şuan
Tabi benm kaybettigim gebelgm oyleydi pembeydi hatta silik de deildi. Yumurtlamanin gunu ve dollenmenin ne zamn gerceklestigi onemli olan. Bazen testler yaniltabilio o ay daha erken catlamam olmustu demek. Gec dollenme de adetten sonra yakaliyorsn genelde pembe cizgiyi

Başka testim yok ama yarın alabilirim cuma sabah yaparım yine böyle çıkarsa kan vermeye giderim heralde 👀 beyaz akıntım var 3 gündür sık sık idrara çıkma kasık bel ağrısı var bide alakası var mı bilmiyorum ama şimdiye kadar ilk kez hayatımda dişim ağrıdı
Bel ağrın nasıl canım bnce seninki pozitif benimde regle iki gün var belim çok ağrıyor ama ağrıdan ziyade yanma tarzında

X