💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum testlerinden birini atar mısın nasıl boş çıkıyor anlamadım. Birde benimde korunmayı bıraktığımdan beri regli düzenim bozuldu o herkeste oluyor bebeğim üzme kendini gerilme ne kadar oldu korunmayı bırakalı

Canım bugün yapmadım sadece ovulasyon vardı elimde onu yaptım daha önce yaptıklarımida tutmadım sildim tekrar tekrar bakmamak için yani boş beyaz cizgi renksiz belkide çizginin yeri bilmiyorum.testle alakalida olabilir canim anlamsiz yani tahminimce.5. Aya gircez bu ayda geçerse.

Çok olmamış kuşum doktor yönlendirir seni umarım hiçbir problem yoktur. Dediğin testleri bende kullandım kimyasal gebelikte hayalet dahi olsa göstermişti ama bozukta olabilir belli olmaz

Kızlar merhaba 3 gündür ovülasyon testlerim böyle bugün 19. Günüm bu yumurta çatladımı çatlamadı ya

Eklentiler

• IMG_9807.jpeg
    80,8 KB · Görüntüleme: 38
Çok olmamış kuşum doktor yönlendirir seni umarım hiçbir problem yoktur. Dediğin testleri bende kullandım kimyasal gebelikte hayalet dahi olsa göstermişti ama bozukta olabilir belli olmaz
Umarım canım dedigin gibi bi problem yoktur.cok sagol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…