💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

46. Gün baya gecikmen olmuş kuzum testlerinde negatif diyorsun çarşamva doktora gitmen iyi olacak belki dönemsel de olabilir hava bir sıcak bir soğuk oda çok etkiliyor

Dış gebelik degildir canım ama ikiz olabilir demekki bebek saglıklı ki kat kat yükseliyor dış gebelikte bi düşer bi yükselir beta gittiginde keseni veya keselerini görürsün inşallah kuzum

46. Gün baya gecikmen olmuş kuzum testlerinde negatif diyorsun çarşamva doktora gitmen iyi olacak belki dönemsel de olabilir hava bir sıcak bir soğuk oda çok etkiliyor
Aynen canım inşallah donemsel bi durumdur.baska bisey cikmasindan korkuyorum.yoksa dönemsel gecikmeye raziyim

Benim de bu ay olmadı walla.5. denememizdi. Yeni yıla kaldı umutlar.. Freely önerebilirim canım ovulasyon testinde. Çok net çizgi çıkarıo
Evet cok uzgunum benimde bir seneye yakin oluyor cok sukur bir oglum var ama yinede cok yipratici oluyor isteyince ve olmayinca birde insan hasta oldugunda ilaç bile icemiyor

Kızlar bir şey soracağım dünden beri sanki kasıklarımda Ağrı batma azaldı bundan birkaç gün önce Ağrı olurdu batma olurdu hissederdim yani bebeği sanki dünden beri bu batmalar azaldı gibi var ama az sanki göğüs hassasiyetim hiç yok yani böyle fazla belirtim yok ya biraz korkuyorum o yüzden ya sanki betam iyi çıkmayacak gibi

Nerdesin seni bekliyoz şurda ne oldu ne dedi doktor
Bu akşam ses yok burda benim gibi sessiz takip edenler bekliyor birileri gelip bişey yazsın etsin test atsın ne bileyim oley hamileyim desin hep beraber sevinelim falan
Canım benim 5,77 çıkmıştı 16 aralıkta bugün verdim tekrardan 22,53 çıktı artış nasıl tam emin olmak istiyorum

Canım benim 5,77 çıkmıştı 16 aralıkta bugün verdim tekrardan 22,53 çıktı artış nasıl tam emin olmak istiyorum
gayet güzel gayet normal bence daha çok yeni olduğu için 2 kat 3 kat diye takılmamak lazım , artış önemli. Ama atıyorum 300 den sonra 1000 4000 falan diye artarsa iki günde bir, o zaman ikiz olasılığı çıkar ortaya:) şuan gayet güzel. Sağlıkla devam eder canım inşallah

Rabbim hayırlı sağlıklı versin inşallah isteyen herkese versin Rabbim şimdi iki günde bir kan vereyim değil mi

Rabbim hayırlı sağlıklı versin inşallah isteyen herkese versin Rabbim şimdi iki günde bir kan vereyim değil mi
Lekelenme gibi bir sıkıntın yoksa ve genel bir sağlık sıkıntın yoksa dayanabilirsen 4 günde bir daha ideal aslında. Ya da idrar testiyle koyulaşmayı takip edip arada kan verme de olur. Epey yeni olduğu için iki günde bir dersen bayağı bi gitmen gerekecek çünkü keseyi görene kadar en azından.ben olsjaydım iki günde bir giderdim tabidüzenli bir doktorun varsa canım doktorunla görüşmen daha iyi olur aslında.Allah sağlıkla hayırla devam ettirsin inşallah

Canım doktorumla bugün görüşemedim geç çıktı kan yarın arıycam o zaman onunla karar verelim

Ya sakin olllll adet olmadın yarında betanı görüceksin güzel düşün sakin ol canım ben rahatlaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…