💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar gecikmenin 46.günündeyim gebelik testlerinde pozitif yok bide ovulasyon yapayim dedim 2. Idrarla sivi alımına dikkat ettim.bu şekilde fikri olan varmı.?kadin doğum çarşamba randevum var..ilk kez bu kadar uzun geciktim.sastim artık umarım ciddi bi sorun cikmazmoralim çok bozuk olmadigim için hala testlerde de cikmiyo

Eklentiler

• 20231218_135436.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 31
çok olmuş gecikmen kan vermişmiydiniz

Hayırlısı olsun kuzum vaktini bekliyo bebiş nazlı çıktı bizimkiler en kısa zamanda gelecekler Allah’ın izniyle
walla canım hiç sorma :) artık üzülemiyorum bile 5 aydır aynı şey.Dediğin gibi vardır bi vakti...Hepimiz için hayırlısı olsun.. Bu topic de artık son zamanlarımız sat bat'sız...Herşey için teşekkürler sana.. irtibatı koparmayalım yine bebiş bekleyenler olarak :)

Pcos var mı canım sende normalde kaç günde bir oluyorsun benimde benim ovülasyon testim de böyle çıkıyor ben pcostan şüpheleniyorum senin gebelik testin hassas değilse çıkmamış olabilir

Pcos var mı canım sende normalde kaç günde bir oluyorsun benimde benim ovülasyon testim de böyle çıkıyor ben pcostan şüpheleniyorum senin gebelik testin hassas değilse çıkmamış olabilir
Valla canım normalde duzenliydi 30 31gunde bir oluyordum. korunmayı bırakali 37 güne cıktı arasi.bu kadar gecikmemişti ama.pcos varmi bilmiyorum belkide var çarşamba günü belli olacak inşallah.randevum var çünkü.ama ters giden biseyler olduğunu dusunuyorum.endiseliyim açıkçası.gebelik testleride prodoctor ve artimed yaptım çizgi yeri çıkıyor ama boş.o yüzden artık onları ciddiye almıyorum.baska testte denemedim sastim kaldım artık cok gerildim umarım ciddi bi sıkıntim cikmaz

artmıştır belki diyeceğim ama testte de çıkmıyor diyorsun. belki stresten falan etkilendin gecikme yasadın daha önce olmulşmuydu gecikmen düzenlimidir adetin
Yok be canım artsa testlerde en azından çıkar.hep ici boş cizgi cikiyor.onuda ciddiye almıyorum artık burada bi arkadaş bendede oluyordu boş cizgi sonra regl oldum deyince boş çizgileri umursamıyorum artık vallahi test yapmaktanda midem bulandı .umarim başka bi sıkıntım yoktur tek dileğim o

Rica ederim kuzum ben hep buradayım istediğin zaman yazabilirsin

inşallah yoktur canım yapma artık test falan bence düşünme doktor günü gelince netleşir herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…