💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Anladim. O zaman dedigim gibi yerlesmeyse eger bat gecikmis demektir. Suan varsa da yoksa da idrar testi kesin sonuc verir diye dusunuyorum. 18 gun erken degilki bu arada ilk hafta kanda yukseliyor 12. Gunden itibaren idrarda tespit edilebiliyor. Biz burda bazi hatunlar iliskiden iki gun sonra test yapmaya basladigimiz icin bir an baska birsey mi acaba diye dusundum 18 gun rekor sure sen evde test yap yap.

Hakikaten en azından döllenme oldu mu falan diye gösteren Bi test olsa.... Sonra evde kalp atışı dinleyeceğimi bir cihaz ne güzel olurdu

Hakikaten en azından döllenme oldu mu falan diye gösteren Bi test olsa.... Sonra evde kalp atışı dinleyeceğimi bir cihaz ne güzel olurdu
Aynen bunun muhabbeti donmustu burda daha once o spermler nasil ilerliyor nerde takiliyor yumurtayla tam bulusacakken son sperm nasil mefta oluyor yok iste oyle cihazlar çişe gecsin diye bekle dur

Kızlar bata 7 gün var test yaptım hayali çizgi bile yok olmayınca hakikaten çıkmıyor. Kaç üstü beta yı laboquick gebelik testleri gösteriyor bir bilginiz var mı
Canım dün bende yaptım senin gibi hiçbirşey çıkmadı ama daha da erken seninki normal test sanırım erken gebelik bile çıkmadı bende 6gün kala bilmiyorum vardır inşallah diyelim bekleyelim bozma moralini

Canım dün bende yaptım senin gibi hiçbirşey çıkmadı ama daha da erken seninki normal test sanırım erken gebelik bile çıkmadı bende 6gün kala bilmiyorum vardır inşallah diyelim bekleyelim bozma moralini
Yok canım çok erken biliyorum ama yapayım 1 tane dedim sen bozma asıl burada büyük çoğunluğu en erken adete 2 gün kala öğreniyor

Kızlar geçen ay havuç incir kürü içtim bisey olmadi 7 aydır çocuk düşünüyoruz ama hiç Bi şekilde olmayınca şüphelenmeye normal mi sizce düşük kimyasal falan bile olmadı yani
Denemeden önce kontrolden geçtin mi kuzum eşin ve sen çocuk düşünüyoruz diyerek bir uzmana görünün bence

Denemeden önce kontrolden geçtin mi kuzum eşin ve sen çocuk düşünüyoruz diyerek bir uzmana görünün bence
Evet kadın doğuma gittim eşim henüz gitmedi adetin 2 günü yapılan testlerden yspti bisey çıkmadı çok iyi dedi pazartesi detayli goruscez ama bana iki tarafta sorun yoksa bu kadar bekleme olmaz diye dusunuyorum

İlk gebeliğimde bırakamadım sigarayı. Baya azalttım tabi zor oldu. Doktor tamamen kesmemin verdiği nikotin eksikliği cok fazla gerginliğe asabiyete sebep olacağını bununda bebeğe %1ihtimalle bile zarar verme durumunun olduğunu söylemişti. Çok şükür sağlıkla dünyaya geldi. İnşallah gebelik öncesi bırakabilirsin önemli olan bu kısımmış. Vücut nikotindem temizlenmedikçe sigara içmeye devam rttiğinde ki gibi zararı var

Özel bi durum mu var ocak ayında neden aktif olamayacaksın yani özel bi durum dedim ama özel değilse diye sordum
Özel değil kuzum ya bu ay gebelik oluşmazsa Ocak 3 de Türkiye’ye gidiyorum kısmetse hazır olmazsam hamile bu ay önümde fırsat varken çatlatma iğnesi denicem kuzum eşimde ameliyat olucak e ailemin yanında olcam için çok aktif olmaıcam gibime geliyo

Evet kadın doğuma gittim eşim henüz gitmedi adetin 2 günü yapılan testlerden yspti bisey çıkmadı çok iyi dedi pazartesi detayli goruscez ama bana iki tarafta sorun yoksa bu kadar bekleme olmaz diye dusunuyorum
Nasip birazda kuzum hiç sorun çıkmayıp yıllardır bekleyenler var burada kendini şartlama stres yapıyorsundur belkide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…