💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kizlar merhaba
ben düzenli adet gören biriyim döngüm 25te 1 hepte aynı olur hiç sekmez.
Sat 21 kasım
Son ilişki tarihim 18 gün önce yumurtlama gününde oldu 28 kasım.
9 aralık normal adet tarihimden 3 gün önce pembe akıntım geldi peçete silecek kadar, ertesi gün normalden az ama yerleşme kanaması denen şeyden daha yoğun kanamam oldu regl gibi düşündüm.
2 3 gün kadar sürdü,

Hala geçmeyen göğüs ağrım var inanılmaz hassas göğüslerim. İlişkiden sonraki 18 gün erken mi test veya kan için. Ne yapmalıyım sizce

Kizlar merhaba
Sat 21 kasım
9 aralık normal adet tarihimden 3 gün önce pembe akıntım geldi peçete silecek kadar, ertesi gün normalden az ama yerleşme kanaması denen şeyden daha yoğun kanamam oldu regl gibi düşündüm.
2 3 gün kadar sürdü,

Hala geçmeyen göğüs ağrım var inanılmaz hassas göğüslerim. İlişkiden sonraki 18 gün erken mi test veya kan için. Ne yapmalıyım sizce
Hemen test yap bence yerlesme kanamasiysa eger coktan cikar

Teşekkür ederim canım d vitamini direk ampul verdi her hafta bir tane kullanıyorum senin dediğin ilaçları bilmiyorum ben bir sorim alsınlar bana♥️ ben çok kilo verdim bu spirali çıkarır çıkarmaz geri aldım ama yediğim için spiralle alakası yoktu tekrardan teşekkür ederim canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲♥️
Aminn kuzum cümlemizin inşallahh 🥰🤲

Kizlar merhaba
Sat 21 kasım
2 3 gün kadar sürdü,

Kesinlikle yapmalısın normalde 17 gün sonra falan çıkıyor diyorlar

Kizlar merhaba
Sat 21 kasım
2 3 gün kadar sürdü,

Hemen test yap bence yerlesme kanamasiysa eger coktan cikar
İlişkiden sonra 18 gün çok kısa geliyor 10 günde yerleşse 8 günlük olması lazım idrarda veya kanda çıkar mı emin olamadım üzülmekten korkuyorum :KK43:

Kizlar merhaba
Sat 21 kasım
2 3 gün kadar sürdü,

Hadi bize de haber ver inşallah bebişin seninledir 😃

Bu dayanamamış halim aslında bat 2 ocakta onu bekleyecektim normalde ama göğüs ağrım geçmeyince içime kurt düştü açıkçası

Bu dayanamamış halim aslında bat 2 ocakta onu bekleyecektim normalde ama göğüs ağrım geçmeyince içime kurt düştü açıkçası
Evet 2 ay önce benim de içime kurt düşmüştü hamileydim ama maalesef kaybettim bebeğimi. Rabbım hiçbirimize göstermesin beterlerinden saklasın inşallah.
Sağlıkla kucağımıza alalım yavrularimizi

İlişkiden sonra 18 gün çok kısa geliyor 10 günde yerleşse 8 günlük olması lazım idrarda veya kanda çıkar mı emin olamadım üzülmekten korkuyorum :KK43:
Iliskiden sonra 18. Gunse ve bat 2 ocaksa bir sonraki bat gelmis oluyor o zaman da regl degil yerlesme kanamasiysa nerdeyse 2 aylik hamilelik olmus olmuyor mu ben cozemedim hesabi. iliskiden sonra 18. Gunse sizin bat 4 gun gecikmis demektir. Suan bile yapsaniz cikar.

Kızlar bata 7 gün var test yaptım hayali çizgi bile yok olmayınca hakikaten çıkmıyor. Kaç üstü beta yı laboquick gebelik testleri gösteriyor bir bilginiz var mı

Eklentiler

• IMG_20231217_150113.jpg
    IMG_20231217_150113.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 50
Iliskiden sonra 18. Gunse ve bat 2 ocaksa bir sonraki bat gelmis oluyor o zaman da regl degil yerlesme kanamasiysa nerdeyse 2 aylik hamilelik olmus olmuyor mu ben cozemedim hesabi. iliskiden sonra 18. Gunse sizin bat 4 gun gecikmis demektir. Suan bile yapsaniz cikar.
21 kasım adet bitti döngüm 25te 1.
28 kasım yumurtlama günü ilişki yaşandı
Sonraki adet dönemi 12 Aralık olması gerekiyordu 9 aralıkta pembe akıntı ve ertesi 2 gün kanama geldi sonra kesildi. O sıra yaşanan ilişki üstünden tam 10 gün geçmişti. Biten döngüye rağmen geçmeyen göğüs hassasiyeti ve ağrım var başka herhangi bir değişiklik yok. Tekrar regl gibi kanamam olacaksa 2 ocakta bekleniyor. Veya gebelik varsa olmayacağım. Yani bugün ilişki üzerinden geçen zaman 18 gün:/

Kızlar geçen ay havuç incir kürü içtim bisey olmadi 7 aydır çocuk düşünüyoruz ama hiç Bi şekilde olmayınca şüphelenmeye normal mi sizce düşük kimyasal falan bile olmadı yani

21 kasım adet bitti döngüm 25te 1.
28 kasım yumurtlama günü ilişki yaşandı
Sonraki adet dönemi 12 Aralık olması gerekiyordu 9 aralıkta pembe akıntı ve ertesi 2 gün kanama geldi sonra kesildi. O sıra yaşanan ilişki üstünden tam 10 gün geçmişti. Biten döngüye rağmen geçmeyen göğüs hassasiyeti ve ağrım var başka herhangi bir değişiklik yok. Tekrar regl gibi kanamam olacaksa 2 ocakta bekleniyor. Veya gebelik varsa olmayacağım. Yani bugün ilişki üzerinden geçen zaman 18 gün:/
İşte bu nedenlerle çıkar emin ol

X