💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Onu da dusundum canim yavas yavas duzene girmeye basladi en fazla 5 test yaparim o gunu bulurum belki ama bu ay da akisina birakacagim ben belli gunleri degerlendiririm nasip olursa olur zaten Allah istediyse tek iliskiden de gelir o bebis. Tahmini bat 9 ocak eger 10 ocaga kadar gelmezse gebelik testi yaparim.

Cok istememe ragmen bir taraftanda korkularim var sigarayi birakamadim hala. Hamile oldugumu bilsem tabiki icmem ama herkes neler yapiyor oncesinde saglikli beslenme icin ben hala sigara iciyorum resmen kurtulamadim bataklik gibi nefret ediyorum sigara icmekten.

Böyle şeylerde büyük konuşmamak gerek. Evet insan bırakmak isteyip de bırakamayabiliyor. Hamile kalınca da böyle sigara içmekten vicdan azabı çekmek yerine bence öncesinde bırakmak daha iyi olur. Özellikle çevreden gelecek ayıplama, eleştirmelere hazır değilsen psikolojik olarak kötü etkilenmemek mümkün değil. Sana şu kitabı tavsiye ediyorum. Yavaş yavaş anlayarak okuduğunun takdirde sigarayı bırakabilirsin.

Eklentiler

• images.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 32
Tesekkur ediyorum canim daha once indirmistim ama okuyamamistim. Cevre acikcasi cok umrumda degil beni ilgilendiren kisim benim ve dogacak bebegin sagligi ona haksizlik yapmamak. Ama buyuk konusmamak gerek evet her yontemi denedim neredeyse. ben yanlis gordugum birseyi kestirip atan bir insanim ama sigara bagimliligi farkli birsey mantik devreden cikiyor iste. Azalttim zaten bu hafta tamamen hayatimdan cikaracagim insallah beni stresli gunler bekliyor.

Tavsiye ederim gerçekten bence pdfden ziyade eline alıp okumak daha güzel ve faydalı. Cd'si de var, o da hipnoterapi videosu. Kitapta sigara içmek için üretilen yalanları ve bahaneleri çürütüyor. Çok detay vermek istemem heyecanı kaçar.

Günaydın kızlar ben adet oldum ..
Zumruduanka96 bebeğim
sat 17 Aralık - bat 17 Ocak
Kuzum çok üzüldüm inşallah önümüzdeki aylarda bebişin seni bulsun
Sen hiç doktora gittin mi kuzum ya acaba kimyasal mı geçiriyorsun her seferinde. İnnovita dışında başka markalarda silik çizgi görmemiştik o yüzden çok umutlanmıştım. Beta yükselmeden geri düşüyor sanırım

Dur bakalim belki kitaba gerek kalmaz bu hafta kararliyim kuzum yine basaramazsam alacagim ama pdf dedigin gibi guzel olmuyor

Teşekkür ederim canım d vitamini direk ampul verdi her hafta bir tane kullanıyorum senin dediğin ilaçları bilmiyorum ben bir sorim alsınlar bana ben çok kilo verdim bu spirali çıkarır çıkarmaz geri aldım ama yediğim için spiralle alakası yoktu tekrardan teşekkür ederim canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Dur bakalim belki kitaba gerek kalmaz bu hafta kararliyim kuzum yine basaramazsam alacagim ama pdf dedigin gibi guzel olmuyor
Tamam canım inşallah en kısa sürede bırakırsın. Şey değil ama hastalıklardan bahsedip de dramatikleştirip de soğutma değil kitabın konusu. Hani keyifle okunur bir kitap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…