💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Amin Amin Aminnnn Bu arada sen ne yaptın canım? Doktora gidiyordun en son. Herhangi bir işleme gerek var mıymış? İnşallah bir işleme gerek kalmadan kendiliğinden olur hayırlısıyla.
Canım bu ay hsg çekilip önümüzdeki ay aşılama yapılacaktı ama iptal oldu bende boş geçmek istemedim çatlatma iğnesi deneyelim dedim doktorum da kabul etti femara başladık bugün inşallah diğerlerine gerek kalmadan kavuşurum bebişe

Yaaaaa minnoşşuuumm hadiii inşallah kuzum

Canım tek tüple mi hamile kaldın öncelikle hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al benim de tek tüp kapalı herhangi bir tedavi gördün mü

Canım tek tüple mi hamile kaldın öncelikle hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al benim de tek tüp kapalı herhangi bir tedavi gördün mü
Hayırr benim tüpüm kist ameliyatında kist yapıştığı için alınırken koptu. Tıkalı değil komple kistle beraber koptu yani doktor öyle söyledi bir daha çalışmaz dedi amh da düşük çıkınca deneyin olmazsa tedaviye başlarız dedi çok şükür oldu bir tedavi görmedim. Teşekkür ederim canım güzel dileklerin için

Herhangi birşey yapmadın mı kuzu

1 yıl önce gittiğim doktor var pcos görünümü var dedi ama sonra gittiğim hiçbir doktor bar demedi ben soruyorum var mı diye şekli öyle dediler
O bende de var canım ama lh yüksek değil demi senin ? Hiç baktırdın mı ?

Herhangi birşey yapmadın mı kuzu
Canım 3 ay içinde 1 kimyasal gebelik 1 kist ameliyatı 1 de şu an gebelik yaşadım. amh değerim 0.89du. Doktorum 3 aydan fazla erteleme denemeyi deyince ciddiye aldım. Ovulasyon testi aldım canım laboquick ama onu da yanlış kullanmışım su içmeye vs dikkat etmeden hiç burdaki resimlerdeki gibi kopkoyu pik görmedim kendimce en koyu olan gün ve telefon uygulamasındaki aynı gündü onu değerlendirdim. Zaten sol çalışmıyor sağdan hamile kalmışım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…