💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bekletmeden gelmesi iyi olmus canim benim. Iyi yapmissin hadi hayirli haberlerle gel insallah. Bu ay senin ayin olsun. Yeni yila bebisinle birlikte basla

Amin kuşum inşallah. Tahlillerim güzel çıktı canım cok sukur. Doktor sen kendi kendine gebe kalabilecek bir durumdasın dedi esimin sperm sonuçlarına da iyi dedi. Birsey vermeyecekti canım ama sonra konuştuk ultrason da da kist falan görmeyince klomen verme kararı aldı. Klomen ve çatlatma kullanacağım bu ay bakalım kuzum hayirlisi insallah dua et

Sipseeer bu sefer gerçekten pozitif testleriinn, çok çok sevindimm sağlıcakla ilerlesin kuzucum
İnnovita dışındakilere güvenim sonsuz
Bebeğimmmm pembedeki yok gibi ya , diğeri de days Comfort , kızlar yalancı pozitif veriyor bazen diyorlar bunların hepsi beni aylardır buluyorsa valla ne deyimmmm

Benim normalde düzenli değildir ama iğne yaptığım için biliyorum. İğneden sonra 18. Gün regl oluyorum iğnenin 11. Günü pozitifii gördüm. Darısı sana inşallah
Anladım canım bende test alcaktım eczaneden markası değişik geldi almadım bende ama bugün kasık agrım oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…