💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bence yerleşme olabilir o leke eğer iğne vurulmadiysan bı erken gebelik testi dene

Bence de bitmesini bekleyin öyle bırakın doktor da öyle demişti dengesizlik yaratabilir diye. Ben daha erken bırakacaktım ama tatildeyken pat ara kanama falan yapar korkumdan devam ettim balayımda adet olmuştum çünkü travma oldu kdldk Farklı bir şey derken ne gibi? Ben de şu an şeyi merak ediyorum normalde 33-34 günde bir adet olurdum hemen ona dönecek miyim çünkü yumurtlama günüm baya farkedecek öyle olursa

Bilmiyorum ya benim de korkum reglim çok ağrılı geçiyordu, haptan sonra hiç olmadı şükür. Şimdi o ağrılar geri dönecek mi gecikme yapabiliyor diye izledim bazı doktor videolarında hap bıraktıktan sonra, o yüzden düzensizlik ve döngüde de değişiklik oluyordur belki bana bilemedim, ben de heyecanla bekliyorum bakalım. Folik asite hap bitince mi başladınız ya da başladınız mı?

Ay o da var tabiki benim de berbat geçerdi baya azaltmıştı ağrılarımı hap, herkes niye kullanıyorsun yan etkileri çok fazla diyordu ama ben çok memnundum hafif geçiriyordum hem de günlerim belliydi diye. Folik asite de yaklaşık iki ay önce başladım ama hiç düzenli kullanamadım unutuyorum almayı.

Ben de memnundum valla aklım olsaydı daha önceden başlardım diyordum hep ben hap bitince başlayayım diye düşündüm folik asite ondan sordum, aldım dün ama cuma cumartesi gibi başlayayım bari. Teşekkürler

Bende kullanıyorumdum dk hapını 2 ay kullandım sadece dış gebelik geçirdigim için bu ay içmiyorum ben adetin 3 günü başladım folik asite

Kızlar bat a 4 gün var testim negatif çıktı olsaydı çıkardı bence bu ay da olmadı. Moralim bozuldu açıkçası umutluydum bu aydan

Ay bende başladım bugün ikinci gün ben de çizgi falan göremiyorum

Ya hadi inşallah güzel güzel yumurtlayalım 2 gün var aramızda bakalım hangimiz önce yumurtlayacğız insan sabırsızlanıyor bir an önce olsun bitsin istiyor
Ya evet ama korkuyorum ya neden tek çizgi diye sanırım erken başladım , sen adetten kaç gün sonra başladın ve testlerin ne durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…