💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Beni de eklermisin canım sat 26 ağustos bat 26 eylül.. bu ay çok heyecanlıyım günler geçmek bilmiyo ama mutlu sona hepimiz çok yaklaştık hepimiz güzel haberler alıcaz inşallah

Ateş olayi nedir. Anlatabilir misiniz bilmediğim için soruyorum ve normal ateş ölçer ile mi ölçülüyor
Canım bnde dün sormuştum grupta önceden takip etmiyordum ateşimi okumussunudur belki belisimm arkadaşımız cevaplamıştı sabahları yataktan çıkmadan dil altından ölçuyoruz ateşimizi adet günü ateşimiz düşerse adet geliyor ateş düşmezse gebelik olabilir. Bende tam olarak bilmiyorum öğrenicem inslalh

Ha ahah benim doğum kontrol hapı bu ay bitecek, ben Ekim için girdim topice
Anladım,hayırlısı inşallah bi arkdaşm da korunuyordu bıraktıgı ilk ay hamile kaldı ama ihtimal vermiyordu yeni bıraktıgı için o ay da grip filan olup ilaç kullanmş düşük olmuştu,yani ilk aydan kalanlar oluyor rabbim gönlünüze göre versin

Doktor bana 2-6 ay arası dedi ama sonra rahmi inceltmemiş hap dedi. Etkisi var mıdır bilmiyorum, hayırlısı olsun

Tamamdır çok teşekkür ederim

Ateş olayi nedir. Anlatabilir misiniz bilmediğim için soruyorum ve normal ateş ölçer ile mi ölçülüyor

Çok teşekkür ediyorum

Bu yumurtlama gününü bulmak için mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…