💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ya ben köydeyim babam kardesim var onlarda ise gittiler gelmiyorlar ilçeye gidende olmadığı icin test istymyrm belirtilrrim çok var ama hep negatif çıktı diye umutlanmak istmyrm duygularim çok değişik
Olsun güzel düşünelim güzel olsun 🥰 Günün daha önce geçiyor muydu bu şekilde, adetin düzeli mi

Kızlar tahminimce 4 Eylül de yumurtlama oldu bence sizce ne zaman test yapmalıyım ama eğer yumurtlamam 7 Eylül de olduysa yumurtlamayı belki kaçırmış olabilirim pek umudum yok artimed ovulasyon testi kullaniyodum hiç koyulaşma görmedim 1 Eylül de yumurtam 16 mm di 8 Eylül de gittim çatlamış dedi ama hangi gün bilmiyorum ne zamana test yapmalıyım sizce sabredemiyom

Oooo topik hayırlı olsun, inşallah sen ve buraya ismini yazdıran kim varsa topikten hamile çıkarsınız 💕💕

Ancak Neden Eylül ayından başlandı o konuda biraz üzüldüm. Ben zaten sizler için uzatmışken Eylül ayını 🥺 Arkamdan pıçaklanmış gibi hissediyorum şu anda. :bicak:Bu başlık Ekim - Kasım olmalıydı.
Hamile olduğunu duydum çok sevindim sağlıkla gelsin inşallah maşallah diyeyim 🤲

Yumurtlama pikini 7sinde gördüm kızlar 55.gündeyim pco var hala adet olmadım tabi ovülasyona göre 21 eylülde adet olmam gerekiyor. İki gündür fazlaca baş ağrısı ve bulantı bugünde göğüs hassasiyeti (hiç olmazdı) kasık ağrısı özellikle solda
Ne diyorsunuz kızlar???

İnşallah hiç öyle şeylerle uğraşamam yoruldum artık 😅
Hiç girmeyi düşünmüyorum böyle şeylere çünkü işin içine girdikçe girdap gb geliyo bana. İlk defa bu ay ovülasyonu yaptım ona göre değerlendirdim. Erken test falanda yapmadım geçen ay bu ayda yapmıycam inşAllah. Zaten olucağı varsa her türlü olucak Allahın izniyle🤲🏻
Hiç kendimizi strese sokup kasmaya gerek yok diye düşünüyorum🤍

Hiç girmeyi düşünmüyorum böyle şeylere çünkü işin içine girdikçe girdap gb geliyo bana. İlk defa bu ay ovülasyonu yaptım ona göre değerlendirdim. Erken test falanda yapmadım geçen ay bu ayda yapmıycam inşAllah. Zaten olucağı varsa her türlü olucak Allahın izniyle🤲🏻
Hiç kendimizi strese sokup kasmaya gerek yok diye düşünüyorum🤍
Aynen öyle ama test konusunda pek sabırlı olamıyorum ben maalesef

Ya bazen düzensiz olurdu ben zaten gecikmesinden çok gördüğüm femara tedavisi doktorun bu ay kesin olur yumurtaların çok iyi demesi ilk defa adetimden önce iki damla kahverengi gelmesi ben adet oldum sandim ped de taktim megerkim adet değilmiş sadece iki damla leke değdi dahada gelmedi ve genelde adetim gecikince kolay kolay göğüs agrim olmaz bazen adetten önce başlardı ama çok hafif olurdu ve kaç güne agrisi dinerdi ama 13 gün oldu tık azalma yok tam tersi gittikçe agrisi acayip artıyor bide leke dedikten sonrada hep beyaz akintim oldu fazlalasti

Ya bazen düzensiz olurdu ben zaten gecikmesinden çok gördüğüm femara tedavisi doktorun bu ay kesin olur yumurtaların çok iyi demesi ilk defa adetimden önce iki damla kahverengi gelmesi ben adet oldum sandim ped de taktim megerkim adet değilmiş sadece iki damla leke değdi dahada gelmedi ve genelde adetim gecikince kolay kolay göğüs agrim olmaz bazen adetten önce başlardı ama çok hafif olurdu ve kaç güne agrisi dinerdi ama 13 gün oldu tık azalma yok tam tersi gittikçe agrisi acayip artıyor bide leke dedikten sonrada hep beyaz akintim oldu

Hanımlar daha öncesinde doğum kontrol hapı kullanan var mı? Bıraktıktan sonra ne zaman normale döndü vücudunuz? Doktor bana 2-6 ay dedi ama internette başka doktorları izledim bırakılan ay yumurtlama başlar o yüzden gebelik oluşabilir demişler.
Bir bir buçuk yıldır dk hapı kullandım ben de bu ay paket bitiminde bıraktım daha çok yeni. Doktora gittiğimde bıraktığın gibi hemen de hamile kalabilirsin bir yıl sonra da dk hapının bir etkisi olmaz kullandığın süre boyunca seni korur yalnızca demişti bakalım yaşayıp görecez 🫶🏼

Ya bazen düzensiz olurdu ben zaten gecikmesinden çok gördüğüm femara tedavisi doktorun bu ay kesin olur yumurtaların çok iyi demesi ilk defa adetimden önce iki damla kahverengi gelmesi ben adet oldum sandim ped de taktim megerkim adet değilmiş sadece iki damla leke değdi dahada gelmedi ve genelde adetim gecikince kolay kolay göğüs agrim olmaz bazen adetten önce başlardı ama çok hafif olurdu ve kaç güne agrisi dinerdi ama 13 gün oldu tık azalma yok tam tersi gittikçe agrisi acayip artıyor bide leke dedikten sonrada hep beyaz akintim oldu fazlalasti
Canım kaç gün gecikmen var şuanda yerleşme kanaması olabilir o leke de

Bir bir buçuk yıldır dk hapı kullandım ben de bu ay paket bitiminde bıraktım daha çok yeni. Doktora gittiğimde bıraktığın gibi hemen de hamile kalabilirsin bir yıl sonra da dk hapının bir etkisi olmaz kullandığın süre boyunca seni korur yalnızca demişti bakalım yaşayıp görecez 🫶🏼
Bana da 2-6 ay dedi ama videolara baktım bırakıldığı ay yumurtlamaya başlıyormuş vücut aslında. Farklı bi şey yaptınız mı? Ben de 3 gün sonra bırakacağım, aslında heyecanlandığım için bugünden bırakmak istiyorum ama sonra düzensizlik olur falan üzülürüm 😅

X