💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İnşallah gerekli büyüklüğe ulaşmıştır. 19-21 de felan iğne yapıyorlar sanırım.

Bende tüp bebek denedim, oda olmadi. Son sansim da bitmiş gibi.
Ben bugün 19-21 olacağını hiç düşünmüyorum. En fazla 16-17 olmuştur bence.
Hadi ya canım denedin mi tüp bebek. Sebep ne acaba ya o sebep bulunsa ona yoğunlaşılırdı.

Ben bugün 19-21 olacağını hiç düşünmüyorum. En fazla 16-17 olmuştur bence.
Hadi ya canım denedin mi tüp bebek. Sebep ne acaba ya o sebep bulunsa ona yoğunlaşılırdı.
Sebep yok canım.
Hormonlarda bir duzensizlik, raahimde bir sorun spremde bir sorun hicbirsey yok. Sebepsiz infertilite.

Aynen bende boş kürtaj oldum kalbi durdu kürtaj oldum o yüzden korkuyorum açıkçası kan vermeyeya

Oy maşallah kuzum ya çokkk sevindim m
Korkarak gittim Zaten titriyordum doktorum fark etti niye titriyorsun dedi dedim boş gebelik geçmişim var o yüzden korkuyorum sonra gösterdi bana korkma bak burada dedi

Eklentiler

• IMG_20231212_123525.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 43
Korkarak gittim Zaten titriyordum doktorum fark etti niye titriyorsun dedi dedim boş gebelik geçmişim var o yüzden korkuyorum sonra gösterdi bana korkma bak burada dedi
Maşallah hayırlı olsun çok sevindim pıtırcık kadar daha Insallah sağlıkla ilerler.

Yolk saçi ne canım inşallah kalp atışını duyarsin canım hepimiz inşallah pazartesi kan vericem canım sağlık ocağına
Canım hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.. Kürtajdan sonra sağlıklı oluyormuş inşallah öyledir kötüyü düşünme lütfen bebişin seninle ve kalp atışınıda duyacaksın bir de kaç ay bekledin kürtajdan sonra ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…