💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bu markayla alakali olmayabilir ama canim. Igne etkisi uzamistir belki de sende.

Ben de 21 aralik diye dusunuyorum ama dusuk sonrasi degisiklik olabiliyormus hepimiz icin hayirlisi olsun. Burda okudukca ben de test bagimlisi oldum normalde son gunler yapardim bu sefer erken oldugunu bile bile hafta basindan beri test yapiyorum
erken daha yapma haftaya anca çıkar yapıpta moralini bozma bence

Artimed i öneririm daha net çıkarıyor. Freely tam olmuyor ben geçmiş zaman 2 aylık hamile olduğum halde silik çıkarmıştı.

Merhaba doktorlar size ne dediler peki bende de var 5 mm

Merhabalar istmocel ile ilgili ne dediler size acaba

Kan verdim 1 gün gecikti regl 1850 çıktı beta , kızlar kafadan atınca oluyormuş
Hayırlı olsun canım sağ salim kucağına al inşallah bende hamile olduğumu öğrendim daha kan vermedim ya adet bugün gözüküyor ama adete iki gün kala yaptım çok koyu çıktı bakalım pazartesi vericem

Kızlar artimed in t1 t2 yazan testini nerden alıyorsunuz malum çoğu sahte.en son pttavm den bir satıcıdan aldım öyle geldi ama şuan satışa kapalı.Şuan aldığınız bi yer varmı acaba

Arkadaşlar merhaba bende 3 aydır deniyorum olmuyor 6 ay önce sezeryan oldum bebeğimi kaybettim. Istmocel ile ilgili bilgisi olan var mi 5 mm istmocel olabilir bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…