💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Benim ablamda.oyle oldu üç aylıktı gitti farkına varmadı lekelenme olmuş adet duzensizleşmiş sanmis kendine tehsiş koymuş pko diye 🤣o kadar araştirma yapmış öyle sonuca varmış ya ☺️ yok kız pazartesi gidicem zaten size yazarım sağlık ocağına bende merak ediyorum betam kaç diye
hahahaa sizde böyle oluyor demek :) git canım ihmal etme bak belimde agrıyo fln diyorsun doktor önemli aksatma

Umarım herşey güzel ilerler hiç stres bitmiyor gerçekten 🥹 rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin duamdasınız hepiniz 💜💜
Evet ya testte çizgiyi gördük aman beta güzel artsın beta artıyor bi kese de gözüksün kese göründü kalp atışınıza duyalım stresi 😊 inşallah herşey güzel ilerler. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah dediğin gibi 😊

kızlar kimindi 6 gün önce pozitif gören arkadaşımız

canım sen bat tarihinden 6 gün önce öğrenmiştin dimi erken gebelik testimi yapmıştın. bide renglin düzenlimidir 6 gün önce çıkmış ya benimde şuan 6 gün kaldı ondan sordum
Ben de 6 gün önce gördüm predictorle çok çok silikti ama benim yumurtlama günüm 14. gün değil 12 gibi adet döngüm daha kısa ve düzenli o nedenle daha erken döllenmiş oluyor dedi doktor. 5. gün daha da net gördüm derken 2 gün kala kanda gördüm. Yani belki o nedenle 6 gün kala gördüm 2 gün geç yumurtlasam 2 gün geç görebilirdim

Ben de 6 gün önce gördüm predictorle çok çok silikti ama benim yumurtlama günüm 14. gün değil 12 gibi adet döngüm daha kısa ve düzenli o nedenle daha erken döllenmiş oluyor dedi doktor. 5. gün daha da net gördüm derken 2 gün kala kanda gördüm. Yani belki o nedenle 6 gün kala gördüm 2 gün geç yumurtlasam 2 gün geç görebilirdim
ayyy canım beni heyecanlandırdın şimdi yaa benimde yumurtlama 13 yada 12 .günde oldu. ve bugünde sol kasıkta agrım varrr erken gebelikte çıkarmı ki bat tarihim 22si gözüküyor. off aklıma soktun yaww:KK15:

adet döngünüz kaç gündü acaba benim 26-27 gün gibi

Canım hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.. Kürtajdan sonra sağlıklı oluyormuş inşallah öyledir kötüyü düşünme lütfen bebişin seninle ve kalp atışınıda duyacaksın 🥹🙏 bir de kaç ay bekledin kürtajdan sonra ?
Çok sağol canım Allah razı olsun sizlerede nasip etsin inşallah sağlıklı gebelik geçiririm ya 🤲 kürtajdan sonra ben korunmadim canım nisan ayında oldum yedi sekiz ay sonra hamile kaldım

Çok sağol canım Allah razı olsun sizlerede nasip etsin inşallah sağlıklı gebelik geçiririm ya 🤲 kürtajdan sonra ben korunmadim canım nisan ayında oldum yedi sekiz ay sonra hamile kaldım
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.. iyi düşün kuzum kendini bebişi stres yapma, stres yapanlardan da uzak dur unutma sen önemlisin bebeğini düşün 🙏❤️

Benim reglime 5 gün kala bu sabahki testim aşağıdaki gibi ama heveslenmiyorum daha önce kimyasal geçirdim reglim geçmeden kan testi yaptırmayacağım
ayyy bebişim şimdi hatırladım seni geçen ay konuşmuştuk seninde çok erkendi hatırladım şimdii:) benimde çıkar mı dersin o marka heryerde oluyormu acaba özellikle bu markamı olcak

adet döngünüz kaç gündü acaba benim 26-27 gün gibi
Benim adet döngüm 25-26 genelde de 26 çok nadir 25 oluyor. Bakın atayım siyahla işaretli olan 6 gün kala gözle çok çok silik akşama doğru fotoğrafta yok gibi bir sonraki 5 gün kala sabah ilk idrar en belirgin olan 4 gün kala sabah ilk idrar

Eklentiler

• IMG_8282.jpeg
    IMG_8282.jpeg
    190,5 KB · Görüntüleme: 54
  • AE08D1BF-EDA3-4683-A115-DAEC749C9D00.jpeg
    AE08D1BF-EDA3-4683-A115-DAEC749C9D00.jpeg
    54,8 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_8425.jpeg
    IMG_8425.jpeg
    105,5 KB · Görüntüleme: 51
Benim adet döngüm 25-26 genelde de 26 çok nadir 25 oluyor. Bakın atayım siyahla işaretli olan 6 gün kala gözle çok çok silik akşama doğru fotoğrafta yok gibi bir sonraki 5 gün kala sabah ilk idrar en belirgin olan 4 gün kala sabah ilk idrar
ayy nasılda koyulaşmış günden güne 6 gün kala olsada çıkmış yani

ayyy bebişim şimdi hatırladım seni geçen ay konuşmuştuk seninde çok erkendi hatırladım şimdii:) benimde çıkar mı dersin o marka heryerde oluyormu acaba özellikle bu markamı olcak
Valla ben sadece predictor kullandım pembe kutu hatta ilk yaptıklarım internetten almıştım eski modelmiş sonuncu eczaneden yeni model yazıyordu onun çizgisi daha güzel ilk modeller çıksa bile aşırı ince. Kaset test de vardı onda da çıktı. 2 gün kala da kan verdim doktorum da hamilelik hesaplamana hep 3 gün ekle çünkü 28 gün döngüdeki bir kadınla senin sat tarihin aynı bile olsa yumurtlaman farklı dedi 9 ağustos tahmini doğum tarihini 6 ağustos olarak güncelledi :)

testleri yaparken ilk idrar falan dikkat ettin mi acaba gün içindemi yapmıştın

X