💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar artimed in t1 t2 yazan testini nerden alıyorsunuz malum çoğu sahte.en son pttavm den bir satıcıdan aldım öyle geldi ama şuan satışa kapalı.Şuan aldığınız bi yer varmı acaba
Ben de istiyorum o testlerden bana da bilgi veriri msiniz kizlar benfr uzun. Zamandir ariyorum bulamiyorum laboquick marka yaptim bugün kan verdim 2 değeri bile algiliyor bugün eczaneye çikarsam bakicam burdaki eczanelerde

haberi olmayıp doktora gittiginde cinsiyetini öğrenenler olurmuş onun gibi gittiginde görürsün artık sende
Benim ablamda.oyle oldu üç aylıktı gitti farkına varmadı lekelenme olmuş adet duzensizleşmiş sanmis kendine tehsiş koymuş pko diye o kadar araştirma yapmış öyle sonuca varmış ya yok kız pazartesi gidicem zaten size yazarım sağlık ocağına bende merak ediyorum betam kaç diye

Kan verdim 1 gün gecikti regl 1850 çıktı beta , kızlar kafadan atınca oluyormuş
hepi
kan ver direk hiç bekleme koyu çıktıysa , ama işte hemen mutlu oldum simdide ya gözükmezse ya boşsa ne takımtılıyız ya İnşallah sağ salim alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…