💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

yaa ne güzel fayda görmüşünüz
Bize de şunları verdi ama eşimin kullandığının içeriği sanki çok az geldi bana o yüzden başka takviyeyle mi devam etsem dedim

Eklentiler

• IMG-20231213-WA0074.jpeg
    93,2 KB · Görüntüleme: 63
Yaa bzimki de şöyle, doktor şekil bozukluğu var dedi ama detaylı açıklamadı bende net bilgi bulamadım sen anlıyor musun

Eklentiler

• 20231214_132000.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 59
Argifertille karşılaştır canım. Bide balık yağı kullanmıştı unutmuşum yazmayı
Karşılaştırdım canım argifertilde ekstra olarak L-arjinin, magnezyum ve dvit var onları ayrı alıp kullanıyım bari kutu bitince değiştiririm artık vitaminini. Balık yağı da alıyım teşekkür ederim

Kötü değil aslında sadece hiçbir şey belli değil şimdi söylesem hemen kan verelim der sevinir ama olurda negatif olursa hiç hoş olmaz ya ben kesin netleşdirip öyle söylemek istiyordum
Gebesin sen bence. Kendine sıkıntı yapma inşallah. Eşinle de çık git yarın inşallah. Ver tahlilini testle uğraşma hiç canım benim.

Yaa bzimki de şöyle, doktor şekil bozukluğu var dedi ama detaylı açıklamadı bende net bilgi bulamadım sen anlıyor musun
doktor kadar bilmesemde bayağı araştırdım. Baş anomonisi dna hasarını gösteriyor olabilir düzelme ihtimali yüksek bir anomani ama düzelmeden tüp bebekte sans düşer düşük olur diyorlar. Tabi umut olanlarda var . Başın %80 ve üzeri siddetli infelite olarak geçiyor internette. Ama dediğim gibi düzelme ihtimali var ilaçla ve sigara bırakma,radyosyon azaltma,sağlıklı yaşam gibi

kızlarr en yakın bat tarihi kimin şimdi hadi birlikte bekleyelimm benim 22 gösteriyor ama sanki 1 gün önce yumurtlama oldu 21 aralıkta olabilir

kızlarr en yakın bat tarihi kimin şimdi hadi birlikte bekleyelimm benim 22 gösteriyor ama sanki 1 gün önce yumurtlama oldu 21 aralıkta olabilir
Merhabaa benim 19 Aralık. Dün kan verdim negatifti. Bugün yumurtlamadan sonraki 10. Gün bekliyorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…