💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hormon tahlilini sga olsu lar hep yapiyorlar hsg cekildi oda temiz sprem hiz ve morfoloji sorunumuz vardi onuda hallettik 3 ay verdi doktor oda doldu bakalim hayirlisi olsun insallah rabbim kimseye aratmasin cok mesakkatli yipratici bir yol
Gerçekten çok yıpratıyor insanı. Verdiği süre dolduysa tekrar git canım belkide klomene başlar

Canım benim yerleşme kanamam adet günüm de oldu. Kırmızı geldi hatta iki üç damla. İki gün sürdü leke şeklinde de bir daha olmadı . Çok şükür. Sen ne durumdasın. İyi misin .
Dün gecikmenin 5.günüydü pembe kırmızı arası lekelenme oldu gün içinde bende tamam adet geliyor dedim hatta ped falan aldım. Ama bugün sabah uyandım baktım hiçbir şey yok çok çok açık kahverengi oldu ama o da yok şuan geçti

Ay hadi inşallah yerlesme kanamasidir.sen bence direk bi kan ver canım daha kesin olur testle strese girme iyice.bak bende olmadım hala dün kan verdim ama negatif benimki ben umudu kestim umarım senin vardırr.dualarim seninle hadi guzel haberler ver moralim bari senin haberinle yerine gelsin🤲😘
Yaaa canım benim inşallah güzel haber verebilirim. Bugün bekliycem yarın ya test yaparım ya da kana giderim bilemiyorum inşallah pozitif görürüm ya çok heyecanlıyım ama bir taraftan kendimi kaptırmamaya çalışıyorum ya yanılırsam diye

Dün gecikmenin 5.günüydü pembe kırmızı arası lekelenme oldu gün içinde bende tamam adet geliyor dedim hatta ped falan aldım. Ama bugün sabah uyandım baktım hiçbir şey yok çok çok açık kahverengi oldu ama o da yok şuan geçti
bir daha kan versen mi acaba geç döllenme falanmı 6 gün gecikme çok geldi bana normalde olur mu bukadar düzenin nasıl

Yaaa canım benim inşallah güzel haber verebilirim. Bugün bekliycem yarın ya test yaparım ya da kana giderim bilemiyorum inşallah pozitif görürüm ya çok heyecanlıyım ama bir taraftan kendimi kaptırmamaya çalışıyorum ya yanılırsam diye
Bence sen bir an önce kan ver testle uğraşma kuzum.

Merhaba kızlar 3. Ovitrella iğnemi cuma günü oldum ilk iki iğnemde hiç bir ağrı hissetmedim ama dün akşam yani iğne günü hariç 5. Günümde birden şiddetli bi ağrım oldu tam olarak özel bölgemin üst kısmında kasık galiba bu ağrı rahmime de vuruyordu çok şükür bugün daha iyiyim ara ara hafif bi şekilde devam ediyor ve şu gibi akıntım var acaba neden böyle oldu diğer iğnelerimde hiç olmadı bilgisi olan varsa cevaplarsa çok sevinirim

Yaaa bizim ev biraz şehir dışında kalıyor sağlık ocağı var ama orda hgc bakmıyorlar hastane şart oda uzak. Ama yarın dışarı çıkıcaz belki yarın birşeyler yapa bilirim
Olayın stresi yetmiyor gibi bi de başka engeller çıkıyor ya. Valla Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲

Tebrik ederim, inşallah bu sefer sağlıkla ilerler ve bebişini sağlıcakla kucağına alırsın 🙏🏻🤩
Yanlış hatırlamıyorsam sperm sorununuz vardı sizinde takviye olarak ne kullandınız acaba en son sonuçlarınız nasılsı merak ettim bizde de morfoloji %3 ve ileri hareketli %30, ileri hızlı %1 çıktı 🥺 aşılama deneyecektik ama hsg çekileceği için önümüzdeki aya ertelendi 😌
İnşallah çok teşekkür ediyorum 🥰 darısı size inşallah
Bizim morfoloji 0 ileri hız %4 du. İkili bı ilaç vardı karı koca kullanıyordu adını hatırlayamadım onu kullandik morfoloji 2 ileri hız 15 oldu.argifertil m kullandı bir kutu morfoloji 3 ileri hız 25 oldu.suan mfk bin azopermini kullanıyor ama tekrar test vermedik

İnşallah çok teşekkür ediyorum 🥰 darısı size inşallah
Bizim morfoloji 0 ileri hız %4 du. İkili bı ilaç vardı karı koca kullanıyordu adını hatırlayamadım onu kullandik morfoloji 2 ileri hız 15 oldu.argifertil m kullandı bir kutu morfoloji 3 ileri hız 25 oldu.suan mfk bin azopermini kullanıyor ama tekrar test vermedik
Bizimde morfoloji 1, hareketsiz 94 , sayı 36milyon, baş anonanisi 90 yüksek 3 aydır imryl keçiboynuzu, şörek otu, bihter, muz, omega 3, c vitamin takviye , evit takviye. Ne bulursak içiyoruz :). Ayrıca eşim sigarayı bıraktı bugün 67. Gün bu ayda cocuk olmadı insallah isteyen herkese olur.. sizin baş anomanisi varmıydı

Bizimde morfoloji 1, hareketsiz 94 , sayı 36milyon, baş anonanisi 90 yüksek 3 aydır imryl keçiboynuzu, şörek otu, bihter, muz, omega 3, c vitamin takviye , evit takviye. Ne bulursak içiyoruz :). Ayrıca eşim sigarayı bıraktı bugün 67. Gün bu ayda cocuk olmadı insallah isteyen herkese olur.. sizin baş anomanisi varmıydı
Argifertil m tavsiye ederim bize iyi gelmişti.bas anamolisi var mıydı hatırlamıyorum

X