💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bende pai 4g-5g heterezigot çıkmıştı ama önemli değil dediler bende yarın iğne mi başlasam diye düşünüyorum
Bana daha hamile kalmadan baslatmisti doktor canim. Ovulasyonda. Zaten ilk gebelikte de sonuna kadar kullanmistim ordan devam ediyorum. Sen de baslayabilirsin bence. Kullanmayan cok nadir zaten artik

Bana daha hamile kalmadan baslatmisti doktor canim. Ovulasyonda. Zaten ilk gebelikte de sonuna kadar kullanmistim ordan devam ediyorum. Sen de baslayabilirsin bence. Kullanmayan cok nadir zaten artik
Bende aynen öyle düşünüyorum bir de böyle deniyim diyorum okspr mi kullaniyorsun enox mu

Eger igne etkisi degilse var canım anlamak için 2 gün sonra tekrarla yükselirse kesin var diyebiliriz hadi inşallah ya beklemek çok heycanlı
Yok canım bayaa siliklesmisti testim iğne etkisi değil bence inşallah devamı da gelir geçen ay 160 a çıkmıştı 4 gün sonra kan verdiğimde 40 a düşmüştü

Yok canım bayaa siliklesmisti testim iğne etkisi değil bence inşallah devamı da gelir geçen ay 160 a çıkmıştı 4 gün sonra kan verdiğimde 40 a düşmüştü
İnşallah saglıkla yükselir o zaman canım saglıkla gelsin testini tekrarlayınca etiketle kuzum

Kızlar kafayı yicem pik mi ne bu ya

Eklentiler

• IMG_20231212_232740.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20231212_232730.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 70
İyiyim canım sen nasılsın ? Aynen çok uğrayamıyorum biraz da bilerek uğramıyorum burda araştırıp okudukça stres oluyorum ama uzaktan da takip ediyorum topiği sen daha regl olmadın heralde değil mi ?
Bence iyi yapiyorsun basarabilirsem bende buralardan uzak durmak istiyorum bir muddet. Hayir olmadim gecikmenin 5.gunu bugun testler nego beklemedeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…