💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kizlar kahverengi bi akıntım oldu bu nedir pazara gittim az önce baya ağirdi aldiklarm çok zorlandm çok aci bi şekilde kasıklarm ağridi iç çamaşirima kahverengi leke gördm yumurtlama günümde 7siydi

Cok ağir taşidm çok ağirdi aldıklarm yoğunluğu leke gibi yoğun gelmedi ama feci bi ağri hissettm durdum oldğm yerde hatta
yumurtlama sonrası 4.günde yerleşme olur mu bilmiyorum ama bahsettiğiniz akıntı öyle gibi geldi bana.. Yoğunluğu çok değilse 1 2 gün gözlemleyin bence kanama çabuk kesilirse renk olarak kahve ya da soluk pembe gibiyse ve silince geliyorsa yerleşme oluyor diye biliyorum.

Merhaba ovulasyon testi kullananlar varmı? ben telefon uygulamasına göre baktım kimi uygulama 17 yum diyo kimi 15 yum gösteriyor san regl 1 Aralık döndüm 30 gün sizce nezaman benim yum günum

Biraz gözlemliyim kendimi bakalım yumurtlama akıntısı olamaz ama dimi acaba bidaha mi yumurtlmaa oluyo die de düşünmüyo değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…