💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kizlar kahverengi bi akıntım oldu bu nedir pazara gittim az önce baya ağirdi aldiklarm çok zorlandm çok aci bi şekilde kasıklarm ağridi iç çamaşirima kahverengi leke gördm yumurtlama günümde 7siydi
ayy yerleşme kanamasıdır o hadi inşallah yat dinlen biraz benimde olmuştu

Kızlar ben doğru mu görüyorum ya. 🥲Testin 3. Dakikası böyle oldu

Eklentiler

• IMG_3554.jpeg
    IMG_3554.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_3552.jpeg
    IMG_3552.jpeg
    205,2 KB · Görüntüleme: 79
Biraz gözlemliyim kendimi bakalım yumurtlama akıntısı olamaz ama dimi acaba bidaha mi yumurtlmaa oluyo die de düşünmüyo değilim
tekrar yumurtlma olduğunuzu düşünüyorsanız evde ovulasyon testiniz var mı onu yapın bence netleşsin.. Belki 2 kere yumurtluyor olabilirsiniz ama 4 gün arayla 2 kere yumurtlanmaz sanki bilemedim.Yerleşme kanaması için de çok erken ama olur mu olur.Daha önceki denemelerinizde böyle bir kanama yaşadınız mı hiç ya da yumurtlamalarınız kanamalı mı olur?

tekrar yumurtlma olduğunuzu düşünüyorsanız evde ovulasyon testiniz var mı onu yapın bence netleşsin.. Belki 2 kere yumurtluyor olabilirsiniz ama 4 gün arayla 2 kere yumurtlanmaz sanki bilemedim.Yerleşme kanaması için de çok erken ama olur mu olur.Daha önceki denemelerinizde böyle bir kanama yaşadınız mı hiç ya da yumurtlamalarınız kanamalı mı olur?
Yok asla olmadi ya iki tane falan da yumurtlamam yani kendmi biliyorum en dip onu düşündm😢

Ya ama yumurtlama olali fha 4 gün oldu senin ne zaman olmuştu🥰
yumurtlamadan bikaç gün sonra olmuştu bende çok şaşırmıştım çok erkendi ama sanırım o sırada yumurta sperm döllendi vucüt bi tepki verdi idrarla karışık kanama olmuştu bende idrar yolu enf.demişlerdi 1 gün agrım oldu sonra geçmişti ki hiç hayatımda ben idrar yolu enf.olmadım

S simurgggg sen çatlatma iğnesi kullanmışsin galiba 10. Gün dün lekelenmem oldu iki damla adet sancısı ve bel ağrısı da oldu geçti tekrarlamadi bugün testim yine silik çıktı sence yerleşme kanaması olabilir mi testin önce negatiflesmesi mi gerek gitgide koyulassa da hamile sayılır mıyım
Kızlar aranızda başka çatlatma iğnesi yaptıranlar varsa yorum yapar mısınız

S simurgggg sen çatlatma iğnesi kullanmışsin galiba 10. Gün dün lekelenmem oldu iki damla adet sancısı ve bel ağrısı da oldu geçti tekrarlamadi bugün testim yine silik çıktı sence yerleşme kanaması olabilir mi testin önce negatiflesmesi mi gerek gitgide koyulassa da hamile sayılır mıyım
Testlerin resmi varsa atarmısın canım

Ben kullandım yaşadığınız şey yerleşme kanaması olabilir git gide koyulaşırsa da hamile olabilirsin ama silinip tekrar pozitife dönen çok var her iki ihtimalde olabilir yani

X