💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Şimdi istersen bana kıza bilirsin canım doktor seni muayene etmeden nasıl ilaç yazabılıyor telefonla Allah aşkına öyle anlatmayla muayene olmaz ilaçta kullanılmaz ben doktora gitmenden yanayım karar senin
Bu doktoruma ben sürekli muayeneye giderim canım beni bilen hamilelik ve dogumlarima giren biri. Niye kizayim kız ben bilgisine güveniyorum doktorumun. Allah'ın izniyle birşey olmaz. Vajinal kötü kokulu bir akıntım yok kasintim yok. Kasıkta ağrı batma ve yanma şikayetim var. Bunları söyledim. Kendinde bir kaç soru sordu ona göre bir fitil önerdi. Hamilelikte kullanılan. Yilllarrriiinnn doktoru.

Sen bilirsin

Rabbim sizlere de nasip etsin tez zamanda inşallah....

Kızlar bakın çatlama olmuş mu sizce B bernaad canım bakabilir misin geçen ay sende bu markadan yapmıştın

Eklentiler

• IMG_20231210_231639.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 39
Güzel şeyler ummadığın anda olur. İnşallah sende en kısa zamanda bebeğine kavuşursun. Etiketi görünce çok heyecanlandım inşallah pozitif haberini alırız. Biliyorum zor ama kendini stresten uzak tutmaya çalış. Ve hiç unutma gecikiyorsa güzelleşiyordur. Doğru zaman gelmiştir inşallah ve daha fazla beklemezsin. Rabbim kalbini daha fazla yormasın.

Kızlar ben merak ettim bi test yapayım dedim, kaba idrar yaparken çok pıhtılı geldiğini fark ettim. Benim lekelenmenin sebebi bu demek

Canım naptın regli geldi mi yoksa yerleşme olabilir mi yani yerleşme kanaması da az olur ve regliden 4_5 gün önce olur diye biliyorum yaptın mı hiç test ay inşallah pozitif olur ya

Aminn canim herkesin bir vakti var cocugu hemen olanlarinda baska sikintilari imtihanlari olabiliyor. Iste burda hepimizin derdi ayni olunca birbirimizi anlayabiliyoruz ama cevremiz yeri geliyor en yakinlarimiz hatta esimiz bile bizim kadar hassas olamiyorlar. Denedigini anlatsan ya daha olmadimi diye darlayacaklar ya hamilelik haberini verirken tepkine odaklanacaklar. Bende bilirim yakinlarimdan birinin hamilelik haberini aldigimda bir taraftan kendim icin agladimi bir taraftan da onun sagligi icin dua ettigimi ama biri gorse agladigimi bambaska seyler dusunecek belki.

Canım naptın regli geldi mi yoksa yerleşme olabilir mi yani yerleşme kanaması da az olur ve regliden 4_5 gün önce olur diye biliyorum yaptın mı hiç test ay inşallah pozitif olur ya
Canım adete 4 gün kala yapmıştım galiba negatifti. Daha da yapmadım çünkü hala ped doldurmasa da çok sık gelmeye başladı. Çok antibiyotik kullandım bu ay onun etkisi belki

Nedir bu acaba

Canım adete 4 gün kala yapmıştım galiba negatifti. Daha da yapmadım çünkü hala ped doldurmasa da çok sık gelmeye başladı. Çok antibiyotik kullandım bu ay onun etkisi belki
Anladım canım hayırlısı olsun ozaman inşallah sık gelmeye başladıysa reglidir yada dediğin gibi ilaçlardanda erken gelmiş olabilir Rabbim herşeyin hayırlısını versin
Benimde bugün tam 30 gün oldu düşük yapalı hala regli olmadım testte yapmak istemiyorum bi kaç gün daha geçsin bakalım ne olucak

Evet bir gebenin gublugu inşallah oyledr bnmde eskiden gogsumde hassasiyet olurdu simdi hic olmayinca acaba yumurtlmami olmuyor dedim normlde bu ay farkli alcktm cocugum hasta oldu aklimdan cikms mecburen yine dgerne kaldim

Hele ağladığını görseler ohoo fesat derler kesin. Bide bazılarının teselli etme ayağına laf sokup gitmesi yokmu tam çıldırmalık. İnşallah Rabbim gözlerinden sadece sevinç gözyaşı akıtsın canım bu gümnlerimiz geride kalıcak inanıyorum

Başladı bugün tam olarak adetim canım hayırlısı artık. Düşük hiç bilmiyorum belli bi süre ara vermen gerekiyor mu?

Canım bnmde benden sonra tm kuzenirri hMile kaldı bnde aynı durundaym ypruldm ama dua etmeyi birakmiyorm allahım dayanma gücü versn bnm seebep yok sebepsiz inter herkes durmdan cocuk soruypr bnde istiyorum ama olmuyo napalim duymakta yoruyor cock sorısunu inş ay bitmeden nasip oljr bu ay dha. 4. Ayda başladilar evliyken. Biz . Hipotroit hastasıyım aynı zmnda değerlrim. İlaçla normal araliğa. Geldi ilaç kullaniyrm allah bize de nasip etsn ne diyelim

Günaydın kızlar
Benim bat da dün bugün olması gerekiyordu henüz gelen giden yok ama testim de yok yapamadım yani. Adet belirtileri yaşıyorum geleceğini düşünüyorum ama bakalım nasip… 10-11 Aralık bekleyip güzel haberler alanlar var mı bu ay aramızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…