💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Olsun canım hiç üzme kendini. Vakti saati vardır elbet. Hergünü değerlendiriyorız yinede olmuyor bazen. Nasibden öte bsy yok. İlaç kullanıyor musun adet düzensizliği için
Sagol canim Allah razi olsun. Aslinda adet duzensizligim bu yasima kadar hic yoktu korunmayi biraktiktan bir kac ay sonra haziranda kimyasal gebelik yasadim ondan beri boyle oldu.

Merhaba canım. Sende gebesin sanırım. Ya benim bu aşağı pelvik bölgesine doğru sağ bacağımın üst taraf içe doğru ağrıyo. Böyle ne az ne çok içten içe rahatsız ediyor beni. Sen de de var mıydı. Ya da duydun mu gebelerdenn . 4+5 haftalık benim ki
Bende olmadi kuzum ama arkadaslardan olan cok duydum benzer sikayet. Sonraki haftalarda gecti ama hepsinin

Kızlar bir şey sorucam bu test bozuk dimi ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum ben bugün test aldım pricoktor. testi şuna şoktayim yaptım testi bozuk çıktı c gözükmedi afedersiniz.idrar ortada kaldı ben bozuk olduğunu bildim için bıraktım köşeye bakmadım zaten yeni bakıyorum dedim acaba test ne oldu diye saat dörtte yapmıştım testi baktım şuan test böyle ben normalde 27 günde bir adet olurum diyer ay 29 oldu döngu takvime göre adete 6 gün var 27 lik döngume göre 4/5 gün var ve ben hamilelik belirtisi yaşamıyorum adetolmayi bekliyorum ama bu test kafamı karıştırdı ya c noktası t yemi kaymış.rengi.bozuk test moralimi iyice altüst etti ya testin şu anki hali

Eklentiler

• IMG_20231209_193812.jpg
    IMG_20231209_193812.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar bir şey sorucam bu test bozuk dimi ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum ben bugün test aldım pricoktor. testi şuna şoktayim yaptım testi bozuk çıktı c gözükmedi afedersiniz.idrar ortada kaldı ben bozuk olduğunu bildim için bıraktım köşeye bakmadım zaten yeni bakıyorum dedim acaba test ne oldu diye saat dörtte yapmıştım testi baktım şuan test böyle ben normalde 27 günde bir adet olurum diyer ay 29 oldu döngu takvime göre adete 6 gün var 27 lik döngume göre 4/5 gün var ve ben hamilelik belirtisi yaşamıyorum adetolmayi bekliyorum ama bu test kafamı karıştırdı ya c noktası t yemi kaymış.rengi.bozuk test moralimi iyice altüst etti ya testin şu anki hali
Bence yarın başka bir testle tekrarla canım prodoctor da çok yalancı pozitif çıkartıyor başka marka bulabilirsen iyi olur

Gebelik var gibi gorunuyor. Kaymaya falan benzemiyor. Olmasa ikinci cizgi cikmaz. Rengi bozuk deil de fazla idrar damlatmissn

Reglime 4 gün var , geçen ay kimyasal gebelik olmuştu , 5 gün kala hcg ve idrar testi yapmıştım çıkmıştı , ama suan bakmıcam adet günümü beklicem acele etmicem sonra üzülüyorum , yine çok fazla kasık ağrısı ve göğüs ağrım var inşallah olur dua lütfen
Selam canım ilşki günleri nasıl oldu değrrlendirmeler nasıldı sadc yumurtlama günü mü değerlendirdin? Bn bu ay bi boş bi dolu gittim yumurtlama da dört gün üst üste oldu beraberlik şüpheliyim acba olmaz mi dir ya

Ben yaptığımda hiç çizgi yoktu köşeye attım kayma var diye c nin rengi kaymış olabilir mi ya.afedersin idrar dolu bir kapta bekletim çıkardım hiç bir şey cikmadi
Yani gebelik olmazsa o cizgi on saat sonra da cikmaz . Kuruma cizgisi olsa bu kadr pembe olmaz. Insallh gebeliktir. Ama bu markayla ilgili olumsuz seyler duydm ben de. Insallh gebelktr. Ama benn dusuncem o sekil.

Yani gebelik olmazsa o cizgi on saat sonra da cikmaz . Kuruma cizgisi olsa bu kadr pembe olmaz. Insallh gebeliktir. Ama bu markayla ilgili olumsuz seyler duydm ben de. Insallh gebelktr. Ama benn dusuncem o sekil.
İnşallah gebeliktir ya ben de yaptığım test hep bu hiç daha önce görmedim böyle c rengini vermiş olabilirmi dağılmış olabilir mi en iyisi tekrarlamak testi pazartesi tekrarlicam hemen umitlenmiyim ama yok diye düşünüyorum bakalım hayırlısı

X