💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım sende hala lekelenme devam mı bende kist olduğunda olmuştu öyle ara sıra şiddetli olmayan kasık batmaları olmuştu bir doktora mı gitsen acaba
Ara ara geliyor kuzucum anlamadım ben de. Ama hiç batma da yok hiçbir şey yok kist olsa ağrı yapardı sendeki gibi az da olsa diyorum. Günde 1 kere silince gelen bazen iç çamaşırına bulaşan bi şey. Adet döneminde gideyim hem hormon da baktırırım :KK43: daha önce gittiğimde yoktu bi şey daha herhalde 2-3 ay oldu

Kızlar bi sey sorucam acaba bilgisi olan var mıdır diye
Sizce yüksek ates erkekteki spermleri bozuyor mudur, yani şöyle ki eşim hasta oldu 2 gün önce ve atesler icinde yattı, daha sonrasında serum vs düsürdük atesini, bugün de akıntım ve kasıklarımda hatta rahmimde kasılmalar batmalar gibi bi seyler var, akıntıdan ben hic anlamıyorum ama afedersiniz böyle beyazımsı gibi sulu bi sekilde, icimden bi ses bugün denemem gerektigini söylüyor (ovü testinin böyle söylememesine ragmen🙈)
Kafamı karıstıran su ki;
acaba esimdeki spermler bozulmus veya kalitesizlesmis midir, öncesinde bi kere bosa gitse ikinci gelen sperm daha mı iyi olur yoksa kısa süre beklemis hatta hic bekleyememis sperm oldugu icin daha da mı verimsiz olur🙇🏼‍♀️
Ay ne deli düsünceler ya 😅 ama inanın kafamı cok kurcalıyor, sizce ben ne yapayım🙇🏼‍♀️

Canım ateşi bilemem ama bence her durumda böyle hissediyorsan degerlendirebilirsin zaten doktorlar ovü testine cokta bakmıyor gün aşırı ilişji öneriyor 😊

Canım ateşi bilemem ama bence her durumda böyle hissediyorsan degerlendirebilirsin zaten doktorlar ovü testine cokta bakmıyor gün aşırı ilişji öneriyor 😊

Dün yaptıgım ovü testine göre testin böyle söylemedigini söylemistim ama az önce yaptıgım ovü testi pik olmus🥳 dediginiz gibi ben bugünü degerlendireyim bundan sonraki 3 gün de dahil, insallah atesin kötü etkileri yoktur sperm üzerinde de bu ay herkesle birlikte bu müjdeli haberi verebilirim

bebekheyecani bebekheyecani canım sana da o kadar sevindim ki umarım bir bebis vardır ve umarım saglıklı sıhhatli kucagına almak nasip olur😍

Dün yaptıgım ovü testine göre testin böyle söylemedigini söylemistim ama az önce yaptıgım ovü testi pik olmus🥳 dediginiz gibi ben bugünü degerlendireyim bundan sonraki 3 gün de dahil, insallah atesin kötü etkileri yoktur sperm üzerinde de bu ay herkesle birlikte bu müjdeli haberi verebilirim

bebekheyecani bebekheyecani canım sana da o kadar sevindim ki umarım bir bebis vardır ve umarım saglıklı sıhhatli kucagına almak nasip olur😍
Canım benim çok teşekkür ederim ❤️ amin inşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Kızlar aranızda geç döllenme ile hamile kalan var mı 4 aylık bebeğim var 23 Kasım da doktor a gittiğimde bata bir hafta vardı smear için gitmiştim rahim duvarı 12 mm olmuş bir gebelik testi yapalım dedi doktor üç gün sonra sonuçlar çıktı negatif ti bende umursamadım doğumdan sonra düzensiz adet oluyordum bunun için de normal olduğunu söyledi doktor adetim geçti çok ihtimal vermedim dün gecikmenin 9.gunuydu evde ki testte silik çizgi gördüm sonra kan verdim 13 çıktı beta HCG hala âdet olmadım arada adet sancısı gibi ağrım oluyor sizce geç döllenme mi olmuştur ilk bebeğim tüp Bebek ti ve sezeryanla doğum yapmıştım 😇 yarın tekrar kan testi yaptiracam çok merak ediyorum sonucu

Ara ara geliyor kuzucum anlamadım ben de. Ama hiç batma da yok hiçbir şey yok kist olsa ağrı yapardı sendeki gibi az da olsa diyorum. Günde 1 kere silince gelen bazen iç çamaşırına bulaşan bi şey. Adet döneminde gideyim hem hormon da baktırırım :KK43: daha önce gittiğimde yoktu bi şey daha herhalde 2-3 ay oldu
Aaa demek ağrıda yok çok garip 😳 ozaman sen doktora bir git en azından nedenini öğrenirsin

Kızlar aranızda geç döllenme ile hamile kalan var mı 4 aylık bebeğim var 23 Kasım da doktor a gittiğimde bata bir hafta vardı smear için gitmiştim rahim duvarı 12 mm olmuş bir gebelik testi yapalım dedi doktor üç gün sonra sonuçlar çıktı negatif ti bende umursamadım doğumdan sonra düzensiz adet oluyordum bunun için de normal olduğunu söyledi doktor adetim geçti çok ihtimal vermedim dün gecikmenin 9.gunuydu evde ki testte silik çizgi gördüm sonra kan verdim 13 çıktı beta HCG hala âdet olmadım arada adet sancısı gibi ağrım oluyor sizce geç döllenme mi olmuştur ilk bebeğim tüp Bebek ti ve sezeryanla doğum yapmıştım 😇 yarın tekrar kan testi yaptiracam çok merak ediyorum sonucu
Sizin adınıza çok sevindim kafadan atıp salsan hamile kalıyorsuna çok iyi bir örnek inşallah sağlıcakla ilerler. İstiyorsun değil mi ikinciyi

Prodoctor canım

Heralde canım gittikçe koyulaşmaya izliyorum artık inşallah silinmez

Benim de bat 10 Aralık bi türlü gelip geçmedi bir ağrılarım var ki.. şimdi bide korkuyorum ya adet olursam diye. Ama şunu söyleyim asla ama asla bu ağrılar adet öncesi ağrıları gibi değil baya başka bir ağrı bu insan ayırt edebilir ya başka içten vuran çeken bir ağrı yerleşme ağrısıdır inşallah

Değişir ya ne zamandır takip ediyorum testlerle benim yumurtlamadan en az 16-17 gün sonra geliyor adetim

Sabit diye bir şey yok tıpta da böyle net demezler aslında
Canim sen yumurtlamadan kac gun sonra test yaptın

X