💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

O ayyy kuuzum sen kesin hamilesin o zaman benim de ilk gebeliğimde yüzüm yanardı elma gibi olurdu biliyo musun ben yeni öğrenmiştim o zamanlar hey gidi günler hey

Doktorum devlet hastanesinde özele de gittim medicanaya ekole ama bu doktorumu çok seviyorum özel sigortam olmasına rağmen devlet hastanesindeki doktoruma gittim Allah ondan razı olsun
Ayyyyy sen izmirdesin o zamannnn bizimde buraya devlete iyi bi dr geldi bidaha hamile kalırsam eğer devlette doğum yapcam

Allahım gönlüne göre olanı nasip etsin inşallah tez zamanda

Oayyy kuuzum sen kesin hamilesin o zaman benim de ilk gebeliğimde yüzüm yanardı elma gibi olurdu biliyo musun ben yeni öğrenmiştim o zamanlar hey gidi günler hey
Kuzummm ağzından bal damlıyor ah keşke pozitifi görsem yüzüm böyle kızarmıyor hani içten hissedersin ya dokununca da yanıyordur yanakların öyleydi ama şimdi oda geçti yokluyorlar herhalde hamilelik ile adet belirtiler benziyor zaten görcez bakalım

Anladım canım hayırlısı olsun bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur. Bende de yok gibi ya kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum
Kısmet canım artık vardır rabbiminde bi bildiği zamanı değil demekki.sen asıl umutsuzluğa kapılma öyle hissetmeyenler asıl hamile haberini alıyor.cok bi değişiklik olmuyor regliye yakin nasılsan öyle zaten sonradan belirtiler artıyor canim inşallah vardır sabah bi test yap bence

Bakalım yapıcam sabah ama elimdeki test çok hassas değil güvenemiyorum oyüzden inşallah vardı

Bide ben hep ilk hamileliğimdeki belirtileri arıyorum sanki o belirtiler olmayınca yokmuş gibi oluyor piskolojikman

Ayyy benide etiketlemeyi unutma. Benim yanaklarımda kızarmaya müsait ama içten ateş sıcaklık hissediyodum yüzümde kuzum. Adet ağrılarım olurdu bekledim bekledim 10 gün gelmedi test yapmıştım artık 5+6 hafta hamileymişim bir hafta sonra da kalbini duymuştum Allahım tez zamanda nasip etsin inşallah ❤

Bide ben hep ilk hamileliğimdeki belirtileri arıyorum sanki o belirtiler olmayınca yokmuş gibi oluyor piskolojikman
Aynen öyle oluyor benim diğer 2 kızımda da farklıydı gerçi ilkini fazla hatirlayamiyorum 18 yıl oncesi diğerinde ise ögrendigim ilk zamanlarda fazla belirtim olmamıştı sadece kasik agrım vardı ne bulantı ne bisey sonradan basladi bulantılar falan bu arada yaşım çok fazla değilsanki 36 yaşındayım

Ay inşallah kuzummm inşallah Allah hepimize nasip etsin inşallah

Bir gebenin günlüğünü biliyor musun o yazmış bak 13. Madde de daha bugün paylaşmış
Yok bilmiyorum canim bunu da bak bir doktor yazmis devaminda hucre ömrü vs ile alakali neyse artik sabittir diyor. Valla neye inanacagimi sasirdim.

Eklentiler

• Screenshot_20231207_202613_Chrome.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 61
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…