💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

O da bisey. Benim gogus agrim vardi yumurtlamadan sonra simdi o da gecti bu ay da olmayacak galiba. Ne koku hassasiyeti ne akinti ne siskinlik sifir ya moralim bozuluyor.
Hiç belli olmuyor bu işler herkesin bünyesi farklı moral bozma bak ciddi söylüyorum çünkü ben yaşadım kaç ay stres insan bedenini cok etkiliyor. İlkgebeliğimi süpriz yaşadım. Hatta doğururp doğurmama konusunda kararsızdım ilk öğrendiğimde. Şimdi iki senedir ikinciyi arıyorum. Bi saniye de olsa aldırma düşüncesi oluştu allahım şimdi nasip etmiyo diye psikolojim bozulmak üzereydi. Oğlum arkadaşlaeımın cocuklarının magmetlerini bile gördükçe kardeş isteğini devamlı dile getirmeye çalışırken ben kendimi eksik hissediyodum ona karşı bile. Çok hırpaladım kendimi. Her adetimde banyoya kapatıp kendimi ağlıyodum. Sonra sonra aklıselim ol diye telkin ettim kendimi. Ne kadar üzülsen ağlasan sızlasanda allah nasip etmedikçe olmuyor zamanı değil demek ki, zamanı geldiğinde o sana gelecek dedim durdum kendime cok şükür eski halim yok kurtuldum. Kadın psikolpjisini cok yıpratıyor kendine eziyet etme hiç nacizane tavsiye

Biliyorum ve geçen ay bende gecikme yaşadım biliyomusun mevsimselde heralde
Yaa öyle mi ama aşkım valla öldüm öldüm dirildim tansiyonum bile cıktı ilk gün gecikmeli adetlerde cok ağrı yapıyor bende ödüm kopuyor yine ağrılı olucak diye Allahım grbelik yoksa adeti geciktirme diye dua edicem valla

@Fatmaben canim ovulasyon yaptin mi bugun ben yanlis gunleri mi degerlendiriyorum acaba.

Kizlar catlamadan sonra 14. Gun kesin regl gelmiyormu herkeste bu degisken bir sayi mi yoksa. Ben nette degismez 14. Gun regl olur diye okumustum.
En kotüsü benim sanirim geciken olmustur belki ama ben yumurtlamanin 9.gun leke geldi 10.günu regli oldum yani bu 14.gun olayi bence 28.gunde bir regli gorenlerde tutar muhtemelen umarim en yakin zamanda mucizelerimize kavusuruz

En kotüsü benim sanirim geciken olmustur belki ama ben yumurtlamanin 9.gun leke geldi 10.günu regli oldum yani bu 14.gun olayi bence 28.gunde bir regli gorenlerde tutar muhtemelen umarim en yakin zamanda mucizelerimize kavusuruz
Insallah canim olacak olduktan sonra benim o gunu tutturmama bagli degil sonucta da iste insan bekledikce herseyi kuruyor kafasinda.

Yaa kuzum herkes neler yasiyor icinde kendimize ettigimiz kotulukten baska birsey degilde iste 33 yasindayim daha hic cocugum yok oyle bat gununu bekledikce kafamda kuruyorum.

18 yaşında kızın mı var maşallah Allah uzun ömürler versin evlatlarına. Yani birinci ve ikinci hamilelik arasında fark oluyor öylemi

Bayada gençmişsin 40 kere maşallah

Bu benim pvulasyon testim dün yaptım bugün yaptığım da ikinci olan ama silikleşmiş sanırım acaba yumurtlama oldu mu onu merak ediyorum yanıtlarsanız çok sevinirim

Eklentiler

• 740F002A-444B-4457-9A5A-0125E7BC1C8D.jpeg
    36,1 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_1765.jpeg
    39,4 KB · Görüntüleme: 35
Bende öyle dua ediyorum kuzum gebelik yoksansa gecikmesin cidden ağrıyı çok etkiliyo

Yaa kuzum herkes neler yasiyor icinde kendimize ettigimiz kotulukten baska birsey degilde iste 33 yasindayim daha hic cocugum yok oyle bat gununu bekledikce kafamda kuruyorum.
Elde değil zor oluyor ama kurma stres yaptıkça vücut engrlliyor bence gebeliği. allahım mübarek cuma gecesi tez zamanda bi evlat nasip etsin sağlıkla

Bu benim pvulasyon testim dün yaptım bugün yaptığım da ikinci olan ama silikleşmiş sanırım acaba yumurtlama oldu mu onu merak ediyorum yanıtlarsanız çok sevinirim
Evet silikleşmeye başlamış testin güvenilir bir markaya aitse yumurtlama gerçekleşmiş görünüyor. Güzel haberler alın inşallah

18 yaşında kızın mı var maşallah Allah uzun ömürler versin evlatlarına. Yani birinci ve ikinci hamilelik arasında fark oluyor öylemi
Aynen teyzesi 17 doldurdu 18 in içinde.Amin canım tüm evlâdı olanlara inşallah hayırlı ömürler versin.olmayanlarada en kısa zamanda nasip etsin inan isterken hep diyorum ki rabbim önce olmayanlara tattır diyorum.kalbimi biliyor allahim

İllaki aynı olmuyor belirtiler sadece 2.kızımda bulantim ve kasik agrım olmuştu o kadar.ama benim 2 hamileliğimde sorunsuz geçti çok şükür.sadece büyük kizim özel bi melek down sendromlu ve ikili 3lu taramada kesinlikle cikmadi.ozel hastanede yaptirmistm oysaki.iyikide olmuş rabbim bana öyle bi melek vermiş ki çok şükür ediyorum hergun rabbime

Evet silikleşmeye başlamış testin güvenilir bir markaya aitse yumurtlama gerçekleşmiş görünüyor. Güzel haberler alın inşallah
Bir gebenin günlüğünden aldım daha önce hiç diğer aylar bu kadar koyu görmedim sanırım bu ay yumurtlama oldu diye düşünüyorum ümit ediyorum silikleşmeye de başlamış çünkü umarım hepimiz güzel haberler alırız siz kullandınız mı hiç bir gebenin günlüğü testlerini

Çok teşekkür ederim bende bu ay olmazsa doktorumdan istiyim

Gerçektende melek onlar sende çok güçlü kahraman annesin. Böyle özel çocuklara karşı içimdeki sevgi başka oluyor benim oğlumda küvezdeyken erken doğum sebebiyle çok fazla atak geçiriyordu beyninde kanama alanı oluştu ve karnımdayken sağlıklı olan oğluma bu sebeplerden ötürü engelli olma olasılığı var dediler inanırmısın hiç kuşku etmeden ben onu her haliyle severim bağrıma basarım dedim tabi bunu duyan kaynanam mırın kırın etti ne olucak şimdi diye hiç unutmuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…