💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım ben tam anlayamadım ama ne kullandınız sanki benimde çatlamadı yumurtam gibi hissediyorum doktora hani ne dememiz gerekiyor
ilacın adı klomen canım. Yumurtalık gelişmesine ve çatlamasına yardımcı oluyor. Regl bitince 5 gün aynı saatlerde içiyorsun doktora klomen tavsiye eder misiniz diye sorabilirsin. Ek olarak inofolic(320₺ fiyatı günde 2 taneolacak sekilde 2 kutu bitirdim) kullandım bu da folic asit ama yumurtalık gelişmesinde katkısı var ben bu ay ikisinden de fayda gördüm o yüzden tavsiye ediyorum

İyiyim canım benim napayım bekliyorum bugünün geçmesini, gecikmeye gireceğim yarın test yaparım diye ama regl ağrıları devam. :KK43: sen nasılsın napıyorsun?
Yarın regl olmazsan test yaparsın artık inşallah hamilelik belirtisidir ağrıların hem senin testinde çizgi görmüştük birdahaki yapışında daha koyu çıkar inşallah. Bende kendimi dinlememe çalışıyorum yarın bat bakalım

Yarın regl olmazsan test yaparsın artık inşallah hamilelik belirtisidir ağrıların hem senin testinde çizgi görmüştük birdahaki yapışında daha koyu çıkar inşallah. Bende kendimi dinlememe çalışıyorum yarın bat bakalım
İnşallah canım benim yarın sen de bir test yap istersen erken gebelik. Bir baş ağrısı tuttu beni hem de nasıl bir ağrı. Ağrı kesici almaya da emin olamıyorum. Garip bir bekleyiş bizimkisi de 😄

Kızlarrr batı bugun olan ne durumdasınız benim gelmedi daha
Canım bende de yok daha gelen giden kaç gündür sol kasigimda ağrı var gecikmeli oluyorum ya belli olmuyor benimki kafasına göre takılıyor test yaptım Bisey de yok kanda verdim o da 2.30 4 5 gün daha olmazsam bi kan daha bakarım artık napim

İnşallah canım benim yarın sen de bir test yap istersen erken gebelik. Bir baş ağrısı tuttu beni hem de nasıl bir ağrı. Ağrı kesici almaya da emin olamıyorum. Garip bir bekleyiş bizimkisi de 😄
Bilmem belki yaparım ama elimde maalesef güzel kaliteli bir test yok hassas olmayan bir test var onu yapıp yapmamak konusunda kararsızım

Bilmem belki yaparım ama elimde maalesef güzel kaliteli bir test yok hassas olmayan bir test var onu yapıp yapmamak konusunda kararsızım

Merhaba ovulasyon testi pik olmuş mu? Dün ki test bu bugün yaptığım da silikleşmişti biraz yardımcı olabilir misiniz 🫶🏼

Eklentiler

• 740F002A-444B-4457-9A5A-0125E7BC1C8D.jpeg
    740F002A-444B-4457-9A5A-0125E7BC1C8D.jpeg
    36,1 KB · Görüntüleme: 34
Hemen öyle umutsuzluğa kapılmak yok canım sen geçen gün kan verdim demiştin o günden sonra test yaptınmı hiç
Evet işte yaptım negatifti canım olsaydı çıkardı artması gerekiyordu o yüzden regliyi beklemekten başka çarem kalmadı malesef😞

X