💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yil bitmeden bir bebis haberi daha geliyor sanirim insallah koyulasir. Var mi bir belirtin.
İnşallah canım benim memelerim ağzıma girecek gibi 10 gündür. Bi de sanki hep ovulasyon döneminde gibi ıslak hissediyorum kendimi. Neden bilmiyorum böyle bir belirti var mı acaba. Dikkatimi çeken şey oldu bi de. İdrar kokum çamaşır suyu gibi.

Ayyy benim de göğüslerim fena bir hal aldı. Önce sonuktu baya şimdi sisiyorda sisiyo

Hayirlisi olsun ben de gun asiri diye okumustum. Reglin bittigi hafta gun asiri olacak sekilde planliyorum.
Bende öyle canım fakat yumurtlamaya yakın bide çatlamadan hiç ara vermeden 5 gün yaptım geçen ay ve oldu fakat kimyasal oldu malesef tanıdığım sadece 1 hafta aralıksız denedi ve hamile kaldı sanırım sperm oranıyla falan da alakalı

Ben bir ay denedim negatif görünce bıraktım cok saldım bi ara öncesinde cok kafaya takıyodum diye. Devam ediyorum aldım bidaha inşallah faydası olur

Hepsininde belirti olabilecegini duydum canim hadi insallah kesinlesir hayirli haberini bekliyoruz seninde ne zamandir istiyordun.

yeni topik açalım madem :)
Canım ben açtım yeni topik. Burda kinkapaniyor. Herkes yine orda toplanalım diye. 2024 hamiş ve hamiş adayları uğurlu topik yaziyo

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-04-12-11-39-331_com.android.chrome.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 28
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…