💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Benim de çatlıyordu gelişiyordu garantiye almak içim verdi sanırım
Yumurta olgunlaşması içinmiş hatta klomen. Benim anne tarafımda erken menapoz var bunu da söylediğimde yaşına göre yumurtalarımın fazla okduğunu o ayda hatta biri 19 mm diğeri 21 mm iki yumurtam vardı cok ümitliydi dr ee dr bile ümitlenince ben dünden heveslendim ama negatifi görmüştüm yine

Canım benim de öyle oldu kaç kere gayet gelişmiş dedi mesela hiç çatlatma iğnesine gerek duymadı doktor. Demekki bu zamanı bekliyormuş nasip inşallah sen de tez vakitte alırsın haberi. Hiç denemediğin için bi kere deneyebilirsin belki inofolici ilk defa kullanmıştım hemen etki etti

İnşallah canımm öylesindir ilk senden bekliyorum haberi olumlu haber verirsinde inşallah bende yükselip yaparım :) benimde belirtiler regl belirtisi gibi yinede Allahtan ümit kesilmez

Günaydın kızlar. Aynı testten 2 gün önce yapmıştım çıkmamıştı. 5-6 dakka içinde çektim. Olabilir mi gerçekten . 1.5 yıldır deniyorum ilk defa bi testte görüyorum böyle.bat yarın.

Eklentiler

• IMG_20231207_062748.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20231207_062520.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 80
İnşallah canımm öylesindir ilk senden bekliyorum haberi olumlu haber verirsinde inşallah bende yükselip yaparım :) benimde belirtiler regl belirtisi gibi yinede Allahtan ümit kesilmez
Tabi canım ilk dönemde hamilelik belirtileriyle adet belirtileri aynı oluyormuş inşallah seninde öyledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…