💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Selam kızlar ben bişey sormak istiyorum düşükten sonra yumurtlama 20. Gün olur yazıyo internette eğer öyleyse benim yumurtlama dan sonraki 7. Günüm şuan olmuş oluyor yani test yapsam çıkmaz değil mi yumurtlamadan kaç gün geçmesi lazım testte çıkması için

Kızlarr sabahtan beri misafirim vardı giremedim. Size bir sorum var yumurtlama akıntısı gibi akıntı gebelik belirtimidir acaba

Ama anadolu sigorta dedi ki beklemeye gerek kalınmayan bir sigortaymış, yanlış anlayıp boşuna prim ödeyeceksem ağlarım.
Bende anadolu sigorta yaptırdım 1 ay korunun demişti. Çoğu kişinin karşılamamış canım. Aman bırak sağlıkla gebe kal sigortanın önemi yok benim bay aylar oldu kalamadım komple boşa gitti.

Bende anadolu sigorta yaptırdım 1 ay korunun demişti. Çoğu kişinin karşılamamış canım. Aman bırak sağlıkla gebe kal sigortanın önemi yok benim bay aylar oldu kalamadım komple boşa gitti.
Doğru diyorsun kuzum. Allah nasııl hakkımızda hayırlı olacaksa o zaman ve o şekilde nasip etsin diyelim geçelim.

Ne oluyor kız bu
Özel sağlık sigortası yaptırdık eşimle canım. ek olarak doğum teminatı da aldık. eğer önümüzdeki ay hamile kalırsam geçerli olacak şekilde gebelikten kaynaklanan masraflarımızı karşılasın diye. Bunun yanı sıra özel hastanedeki diğer masraflarımız için de :)

Allah Allah o nasıl oluyormus öyle ilk defa duydum. Normalde bizim ailecek sağlık sigortamiz var. Eşim devlet memuru. Ben de doğumu özelde yapmayı planlıyorum ssvd ile. Fiyat aldım şuan için 17 bin ile 20 bin arasiymis. Bunu yapınca bana ne gibi bir katkısı ya da indirimi oluyor

Kuşum hem eşimin hem de benim özel sağlık sigortamız toplamda 17 tuttu yani beni 10 gibi düşünebilirsin. fizik tedavi 30 seans, diş tedavisi, gebelik harici doktora gitmem gerekirse, allah korusun yatışlı hastalıklarda yatış, diyaliz, kemoterapi vb tedavilerin tamamını karşılıyor. Dolayısıyla sadece gebelik gibi düşünmemek lazım. Gebelik teminatı bunlara ek 3 bin lira bir şeydir kalanı özel hastanelere ücretsiz erişim, diş, fizik tedavi, allah korusun kötü hastalıklar için sigortalama gibi, muayene, röntgen vs için gibi düşünebilirsin.

Himmm anladım. Beni aramislardi bunun için şimdi hatırladım. Sizin oralarda doğum fiyatları nedir? Diğer arkadaşlar da yazsınlar. Gerçekten çok uçuk fiyatlar

Özel bisey soracağım ama kusura bakmayın. Kürtajdan kaç sonra birliktelik olmaya başladı acaba? Doktor bize bir hafta bekleyin demişti ama yumurtlama yi da kaçırmak istemiyorum

Özel bisey soracağım ama kusura bakmayın. Kürtajdan kaç sonra birliktelik olmaya başladı acaba? Doktor bize bir hafta bekleyin demişti ama yumurtlama yi da kaçırmak istemiyorum
Doktorun dediğini yap canım. Kürtaj rahime bir mudahale sonuçta. Rahmin de kendi toplama iyileşme dönemi var. Hamile kalsan bile Allah muhafaza sağlıksız olabilir. Bence bekleneni öneririm

Kaset testler 25 uzeri hcg ölçüyor diye biliyorum ama silik cikmis sonucta 2 gun arayla takip etmekte fayda var canim
Benim 7 değerimi gördü kaset testler bu arkadaşın yaptığı bir gebenin günlüğü ise daha hassas benim 20falanken baya koyu vermişti. Şimdi 96 olmuş değerim bu aradaaaaa

Bunlar 7 değerle yaptığım testler

Eklentiler

• camphoto_341603450.jpeg
    129,2 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_7228.jpeg
    187 KB · Görüntüleme: 63
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…