💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

aslında en iyisi canım haklısın dediğim gibi benim yaş faktörüde olduğu için zaman kaybebetmemek gerekiyor ben gideyim yarın ne diyecekler bi bakayım inşallah tekrar tekrar tetkik istemezler

İnşallah canım benimde yaşım 32 bende aynı fikirdeyim ben direk 2 kadın doguma gittim sonra direk tüp bebek merkezi onlar direk bütün tahlilleri filmleri istedi bende süre verdim eger şubata kadar olmazsa direk tüp bebege geçicem

Canım ben açtım yeni topik. Burda kinkapaniyor. Herkes yine orda toplanalım diye. 2024 hamiş ve hamiş adayları uğurlu topik yaziyo
Aslinda hamile kalmak isteyenlerle hamile olanlarin gerek beklentileri gerek yasadigi sikintilari farkli olabilir diye dusunuyorum kuzucum. Ayri ayri topik olsa acaba daha mi guzel olur karisiklik olmamasi acisindan.

Kendimi o kadar hamile hissetmiyorum ki anlatamam. Test bile yapmayacagim bende bat birkac gun gecmedigi surece. Regl belirtileriyle benzer ama sende en azindan o var bende regl belirtisi bile yok 😅
Hiç sevmiyorum bu günleri hep bir merak geldi mi gelmedi mi oldum mu olmadım mı öff 😀valla ben de hafta sonu gelmezse o zaman yaparım kuzum beklicem

İnşallah canım benimde yaşım 32 bende aynı fikirdeyim ben direk 2 kadın doguma gittim sonra direk tüp bebek merkezi onlar direk bütün tahlilleri filmleri istedi bende süre verdim eger şubata kadar olmazsa direk tüp bebege geçicem
canım ne zamandır istiyorsunuz ki eğer yeni başladıysan tüp bebek için çok erken kuzum hemen öyle bişey düşünme bence eğer bi sorun vs yoksa

Ay benim müthiş bir şişkinliğim var ölcem şimdi
Kan testi de veremiyorum. Özel sağlık sigortası yaptırdım galiba 1 regl dönemi kadar beklemek gerekiyormuş. Bugün test alıp regl olmazsam yarın ilk idrarla test yaparım. Negatif olursa reglimi beklerim usul usul. Pozitif olursa Allah kerim :KK33: :dua:

ayy bende gebeligimin ilk günleri üşüme yaşamıştım hadi ona hayır olsun inşallah canım test için bekleyecekmisin
Hadi inşallah canım bu hafta sonundan beri her akşam üşüye üşüye uyuyorum erkenden tavuk gibi :işsiz: yarın sabah ilk idrarı bekleyeceğim teste dökecek param kalmadı jfjsf :KK43:

Kan testi de veremiyorum. Özel sağlık sigortası yaptırdım galiba 1 regl dönemi kadar beklemek gerekiyormuş. Bugün test alıp regl olmazsam yarın ilk idrarla test yaparım. Negatif olursa reglimi beklerim usul usul. Pozitif olursa Allah kerim :KK33: :dua:
Canım kan vermesende sonrasında sisteme 5 haftalık dedikleri için sigorta kabul etmiyor

X