💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kesinlikle hamilesin ahaaanndaaa söylüyom ben sana öyle hissediyorummmmm

Ama dikkat edilmiycek gibi değilki. Bende çatlamayı bilmiyorum ama galiba umduğumdan biraz geç yumurtladım 10 aralığa kadar yolu var en geç inşallah pozitif olur hepimizin canım

Ama dikkat edilmiycek gibi değilki. Bende çatlamayı bilmiyorum ama galiba umduğumdan biraz geç yumurtladım 10 aralığa kadar yolu var en geç inşallah pozitif olur hepimizin canım
Hadi insallah canim 10 aralik burdaki bircok kisi icin buyuk gun sanirim testler havada ucusacaga benziyor. Ben regl bekleyecegim ya gercekten dusundumde banyoda tek basima elimde tek cizgiyle bakismak istemiyorum. Hamile degilsem bile regl gelince ogreneyim kafasindayim.

Kızlar ben size birşey soracağım. Benim yumurtlama ağrım hep sağ tarafta oluyor. Her ay bir sağdan bir soldan yumurtlarmışız öyle okumuştum.Sol taraftan yumurtladığımı hiç zannetmiyorum çünkü orda bir gerginlik ve ağrı yok. her ay aynı tarafı ağrıyan var mı benim gibi yoksa bir sorun mu var acaba kafama takıldı şimdi.

Zannetmiyorum bir sorun oldugunu benim de hep bı tarafom da agrinolur.

inşallah canım kafamı kurcaladı şimdi durduk yere
Yok yok canımı sikma. Oburunden yumurtladigin zaman belki hissetmiyorsunuzdur. Olabilir yani. İlla böyle aklınıza takiliyorsa gebelik öncesi ayrıntılı ultrason yaptırın uzman bir doktora sorularınıza cevap verecek biri olsun ama. Bu kadın dogumcularin çoğu çok gıcık oluyor soru sordugun zaman ters ters konuşunca

ahaha evet canım bilmiş bilmiş konuşunca tersleyiveriolar özel bile olsa. Çok okumak da iyi değil aslında.Bazen cahillik mutluluk. Bakalım bir kaç ay daha elimi hiçbirşeye sürmemeye kararlıyım tahlildi filmdi. Burda siz tecrübeli arkadaşlardan bilgi tırtıklıyorum o kadar :)

Herkesin bünyesi kendine özel. Burda ayazilan şeylerle kendini sıkıntıya sokma. Senin değerlerin sana göre iyi ya da kötüdür başkasının kendine göredir Bunkadin doğum olayında bilmek iyi aslında bilmeyince herşeyi kafaya takiyon.

Rica ederim canım ne demek sizde bana hep destek oldunuz iyiki varsınız

Çok haklısın gerçektende öyle oluyor çok kötü bir piskoloji. İnşallah regl olmazsın testin pozitif çıkar canım bu sefer de pozitif testinle bakışırsın

Kızlar bugün kan verdim beta hcg <2.30 cıktı yükselmez dimi negatif kabul etmeliyim artik .normalde 1.2 yada hep 0 çıkıyordu degerim geçen aylarda şimdi böyle olunca yinede sorayim dedim kızlar sizlere

Hayali bile şahane dimi
Aynen hayali bile sahane. Esime cevreme mujdeyi verdigim gunler. Birde korkular var tabi ilk hamilelik vucumda neler olacak dogum nasil olacak dogunca iyi bakabilecekmiyim.. ama annelik duygusu aklima gelince tum korkulari da bastiriyo. Insallah Rabbim nasip etsin banada bekleyen herkese de. Ve tum bunlara belki de alt tarafi 1 hafta uzagim. Yaa aglicam simdi aman neyse

Benim de 2-3 günüm kaldı. Ya regl olacağım ya müjde vereceğim. Rabbim gönlümüzdekini kısa sürede hayırla bize nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…