💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Evet kuzum soğan suyundan sonra akıllandım sonra baktım prolaktin yükseldi doktorum yediğine içtiğine dikkat et dedi inciri falan yasakladı o yüzden bitkisel şeylere tövbeliyim

Dogru ya zaten normal calisan seylerle oynamis oluyoruz bu kurler evet faydali ama ihtiyac varsa faydali demekki. Yok yok vazgecirdiniz beni iki dakikada

Kuzum dış gebelik sonrası kaç gün sonra regli oldun

Kizlar size bı sorum olacaktı ayin27 si adet günümde test yaptım böyle çıkmıştı cumada kan verdim sağlık ocağında o bugün cikcak.bu arada iki gün sonra ve 4 gün sonra koyulasmayi takip için testler yaptim. Bugünkü öncekine göre daha silik çıktı bu olabilirmi üç kez kimyasal geçirdim o yüzden biraz tedirginim. Yarın doktor kontrolüm var.

Bugün de bir kan verseniz imkanınız varsa. Bu testler yanıltıcı olabiliyor. Hepsinin koyluğu genelde farklı farklı oluyor.

İnşallah canım benim çok sağol allah kimseye yaşatmasın.. sen naptın
Kanamam bitti betam sıfırlandı canım 24 aralık regli tarihim ama yumurtlama zamanımda kayma olur mu acaba. Kimyasaldan sonra 1 hafta falan gecikme olabiliyormuş. Eşim 1 haftalığına şehir dışına çıkıcak eğer geç yumurtlarsam bu ay da boş gecicek sürekli hesap yapıyorum işte

Bugün de bir kan verseniz imkanınız varsa. Bu testler yanıltıcı olabiliyor. Hepsinin koyluğu genelde farklı farklı oluyor.
Farklı ollabilir yani dimi kanamam yok çünkü aslında verdektim kan ama sağlık ocağı öbürü çıkmadan almayız diye soyleyince bıraktım artık yarın doktor isterse veririm artik

Benim tam tarihlerde oldu adetim canım kyasallardan sonra olursun yani yakın tarihlerde

Farklı ollabilir yani dimi kanamam yok çünkü aslında verdektim kan ama sağlık ocağı öbürü çıkmadan almayız diye soyleyince bıraktım artık yarın doktor isterse veririm artik
Tabi farklı olabilir. Bu idrar testlerini bir kıstas olarak almayın.

Tabi farklı olabilir. Bu idrar testlerini bir kıstas olarak almayın.
Üç kez böyle görüp sonrasında kayıp yaşadığım için tedirginim aslında yoksa olucagima varicak ama teşekkür ederim genede içim biraz rahatladı inşallah devam eder. Bebek niyeti olan herkese rabbim nasip etsin hayırlısıyla en kısa zamanda

Canım içini ferah tut inşallah en yakın zaman da sağlıklı haberini alırsın baya da koyu çizgilerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…