💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kanamam bitti betam sıfırlandı canım 24 aralık regli tarihim ama yumurtlama zamanımda kayma olur mu acaba. Kimyasaldan sonra 1 hafta falan gecikme olabiliyormuş. Eşim 1 haftalığına şehir dışına çıkıcak eğer geç yumurtlarsam bu ay da boş gecicek 😔 sürekli hesap yapıyorum işte
Anladım kuzum yapacak birşet yok demek ki zamanı var ben öyle dua ediyorum artık adet olmadığım için tedirgindim bende ama şimdi rahatladım

Anladım kuzum yapacak birşet yok demek ki zamanı var ben öyle dua ediyorum artık adet olmadığım için tedirgindim bende ama şimdi rahatladım
Öyle kuzum kimyasal olunca korktum inşallah adet olurum demiştim buradan biri ben 2 yıldır kimyasal dahi geçirmedim buna bile mutlu olurum demişti ve çok haklı. Sende sınandım bu konuda kızım umarım tez zamanda en sağlıklısına kavuşursun 🥰

Aynen canim sende ilk defa oluyorsa yerlesmeyle alakali belki de. bende hamile olmasam da bunlar oluyor zaten sabir sabir bat gununu gecirecegiz
Ben eylül ekim ayları korundum enfeksiyon vardı yüksekti baya ilaç kullanmam gerekti ozaman hiç nöyle olmamıştım yada zaten korunuyorum diye dikkat etmedim. Of bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ zaman çabucak geçsede kesinleşse

Ya çok garip oldum ben de anlamadım. 1 haftadır regl öncesi ağrısı ile uğraşıyorum hatta görmüşsünüzdür bayaa her yerde olacağım da olacağım dedim. Ama sadece bu da değil, şişkinlik, göğüs ağrısı, uyku hali, üşüme, yani dün saat 9 da üşüyerek resmen bayıldım uyumadım öyle bir uyumak sdfjkfskd :KK70: az kaldı esasen BAT'a 2-3 güne belli olur her şey ama tam tuvalete gidiyorum söküldü herhalde geldi şimdi diyorum bir krampla bir akıntıyla, bakıyorum bembeyaz akıntı. Anlamadım valla 6 gün ve 4 gün kala testlerim negatif. Yani göğüs ağrım da azalıyor gibi ne dersiniz. Artık gelecekse gelsin gelmeyecekse de neyse çıksın ortaya tadındayım gerçekten.

Ya çok garip oldum ben de anlamadım. 1 haftadır regl öncesi ağrısı ile uğraşıyorum hatta görmüşsünüzdür bayaa her yerde olacağım da olacağım dedim. Ama sadece bu da değil, şişkinlik, göğüs ağrısı, uyku hali, üşüme, yani dün saat 9 da üşüyerek resmen bayıldım uyumadım öyle bir uyumak sdfjkfskd :KK70: az kaldı esasen BAT'a 2-3 güne belli olur her şey ama tam tuvalete gidiyorum söküldü herhalde geldi şimdi diyorum bir krampla bir akıntıyla, bakıyorum bembeyaz akıntı. Anlamadım valla 6 gün ve 4 gün kala testlerim negatif. Yani göğüs ağrım da azalıyor gibi ne dersiniz. Artık gelecekse gelsin gelmeyecekse de neyse çıksın ortaya tadındayım gerçekten.
Benim predictor ile 5 gün önce çıktı 6 gün önce aşırı silikti sadece çok dikkatli bakınca görünüyordu. Predictor yaptınız mı?

En güzel test o bence ya net sonuç veriyor gerçekten en azından içiniz rahat eder. Predictor pembe kutulu erken gebelik testinde eğer pozitifse 2-3gün kala net çizgi çıkar.
Bikaç farklı markanın erken gebelik testi ile yaparsan sonuca ulaşırsın bence canım
Mantıklı, o halde predictor deneyeyim bir de. Onun da fiyatının maşallahı varmış :halay: inşallah sonucu güzel olsun da.

Ben eylül ekim ayları korundum enfeksiyon vardı yüksekti baya ilaç kullanmam gerekti ozaman hiç nöyle olmamıştım yada zaten korunuyorum diye dikkat etmedim. Of bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ zaman çabucak geçsede kesinleşse
Simdide dikkat etme bosver en buyuk belirti yine regl gecikmesi digerleri kandiriyor bizi. Valla şafak sayar gibi sayiyoruz bugun bitti sayilir yarin ayin 5i benim icin daha arti 1 hafta var catlamayi bilsem ona gore sayardim belki. Simdi bekle de bekle.

BD092751-58C1-45BB-9A89-FEFE4A8AC9EE.jpeg
CF5873C3-0E2E-4AC4-BC3C-5FCC386BB59E.jpeg

Arkadaşlar oncomed hızlı gebelik testini kullandım ben trendyoldan almıştım ve regle 5 gün kala böyle gösterdi gün gün koyulaşmayı takip ettim güvenilir test arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum

X