💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar bugün kan verdim beta hcg <2.30 cıktı yükselmez dimi negatif kabul etmeliyim artik😞 .normalde 1.2 yada hep 0 çıkıyordu degerim geçen aylarda şimdi böyle olunca yinede sorayim dedim kızlar sizlere
Pardon şimdi baktım 0.2 ve 0.0 çıkmış diğer hcg sonuclarim geçen aydakiler 1 bile değil yani🙄

Ymurtlama ne zaman oldu canım biliyormusun
Ahh canım bir bilebilsem adetim düzensiz 4 aydır korunmayı biraktigimizdan beri hep 6 gün gecikmeli oluyorum.takip yaptım olmadı beceremedim koyuluk vs anlamadim yani.kendi imkânlarımla akinti ve ağrı günü degerlendirdik sonrasında da tabi devam etti ama o günlerde tutmuş olsaydı çok daha net hcg yuksek olurdu sonra 2 gunde bir devam ettik bırakmadım.uygulama var ona göre 25 i gosteriyor gecikmeli halimle tabi.durum bu biraz uzun oldu ama canim

Pardon şimdi baktım 0.2 ve 0.0 çıkmış diğer hcg sonuclarim geçen aydakiler 1 bile değil yani🙄
Umutlandırmak istemem ama yükselme ihtimali var evet 5 aşağısı negatif diyorlar ama ben burda okumuştum 2-3ten sonra yükseleni 0 yada 1 değil iki gün sonra tekrar baktıra bilirsen baktır bence

Ahh canım bir bilebilsem adetim düzensiz 4 aydır korunmayı biraktigimizdan beri hep 6 gün gecikmeli oluyorum.takip yaptım olmadı beceremedim koyuluk vs anlamadim yani.kendi imkânlarımla akinti ve ağrı günü degerlendirdik sonrasında da tabi devam etti ama o günlerde tutmuş olsaydı çok daha net hcg yuksek olurdu sonra 2 gunde bir devam ettik bırakmadım.uygulama var ona göre 25 i gosteriyor gecikmeli halimle tabi.durum bu biraz uzun oldu ama canim
Kasım 25 ise şimdiye daha net bir sonuç olması gerek canım ama geç döllenme ihtimali de var tabi

Kasım 25 ise şimdiye daha net bir sonuç olması gerek canım ama geç döllenme ihtimali de var tabi
2.kızımda da geç döllenme olmuştu.dedigin gibi umutlanmakta istemiyorum tabiki.gecikmeye göre 7 yada 8 i regl olmam gerekiyor bakalım canım bekleyecegim başka çare yok teşekkür ediyorum🤗😘🥰

Kızlar ben size birşey soracağım. Benim yumurtlama ağrım hep sağ tarafta oluyor. Her ay bir sağdan bir soldan yumurtlarmışız öyle okumuştum.Sol taraftan yumurtladığımı hiç zannetmiyorum çünkü orda bir gerginlik ve ağrı yok. her ay aynı tarafı ağrıyan var mı benim gibi yoksa bir sorun mu var acaba kafama takıldı şimdi.
Kuzum o yanıltıcı oluyor bir gün doktora gittim ama nasıl sol kasığım ağrıyor felaket ovüladyon dönemindeyim ultrasona girdim ben kist var sandım çünkü aşırı sancım oldu. Doktor baktı ne kist ne bir şey sağ taraftan yumurtlama olmuş dedi ama sol ağrıyor dedim o belli olmaz sol ağrır sağda yumurtlama olur dedi sağ ağrır solda yumurtlama olur dedi çok şaşırmıştım

Kız benimde 7-8 aralık Bat Rica ederim canım gelişmelerden benide haberdar et
Tamam canim haberdar ederim tabi olmazsam🤗 ayy inşallah sendende bendende güzel haberler gelir ve tabi burdakilerin hepsinden şu araligi güzelce kapatırız hamiş hamiş ne guzel hepimiz🥰🥰

Kuzum merhabalar ben gebeliğimin 6. Haftasında gördüm yerleşme kanamasını ama nokta kadar bir damlaydı iç çamaşırımda peçeteye gelen bişey yoktu korkup doktorumu aramıştım hiç unutmuyorum. Herkesin bünyesi hamileliği farklı. Takipte kal benim geçen ay tam 6 gün gecikmem oldu 7. Gün adet oldum inşallaj sen güzel haberler alırsın
Çok teşekkür ederim adet olacakmışım gibi bir ağrı var sanırım bugün en geç yarın adet olurum gibi. Korunmasız ilişki yaşadığımız ilk aydı ilk kez gecikme yaşayınca bi ihtimal mi acaba dedim ama sanırım ilk seferde hamile kalan şanslılardan olamayacağım :))

Çok teşekkür ederim adet olacakmışım gibi bir ağrı var sanırım bugün en geç yarın adet olurum gibi. Korunmasız ilişki yaşadığımız ilk aydı ilk kez gecikme yaşayınca bi ihtimal mi acaba dedim ama sanırım ilk seferde hamile kalan şanslılardan olamayacağım :))
Aynı durumdayız 🥺 kim bilir belki bu ağrı Regl ağrısı değildir. Benim de bat 7 si gibi ama sanki bu ağrıya daha erken de olurum gibi belli de olmaz 😌

Yaaa zümrüdümmm aralık sonunda da inşallah hepimiz hamiş çıkarız da olmazsa da yine bir grupta birleşelim sizlerle çünkü o kadar iyi geldiniz ki bana ben gruba katılmadan önce depresyonun eşiğindeydim inan sizinle konuşmak derdimi anlatmak iyi geldi bana 🙏🏻😍
Oyy canım benim 🥰sizlerde çok iyi geldiniz bana cidden ama ben aralıktan sonra herhangi bir topiğe gelmeyi düşünmüyorum kuzum inşallah aralık sonuna hepimiz hamiş çıkarız🥰🙏

Oyy canım benim 🥰sizlerde çok iyi geldiniz bana cidden ama ben aralıktan sonra herhangi bir topiğe gelmeyi düşünmüyorum kuzum inşallah aralık sonuna hepimiz hamiş çıkarız🥰🙏
Siz Aralık'ta kapanacak bu topik deyince ben biraz bakinio topik açtım bizim için. Oraya da yazisalim. Burda ile gibi olduk 🥰🥰🥰

Siz Aralık'ta kapanacak bu topik deyince ben biraz bakinio topik açtım bizim için. Oraya da yazisalim. Burda ile gibi olduk 🥰🥰🥰
Yeni topiğin hayırlı olsun canım ❤️30 aralıkta kapanıyor topiğimiz şimdiden de gelmek isteyen arkadaşlar varsa ordan devam edebilirsiniz aralık ayından itibaren sorun yok ❣️

X