💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bekliyorum canim sen fazla degerlendiremedik dedinde tahmini catlamaya yakin falan olduysa kirmizilar gelmiyor da olabilir
Off biz iki senedir çatlama günleri değerlendirdik neredeyse artık babamız dr randevusundan sonra ona göre yok alcaz oğlandan sonra iki senedir çift çizgi göremedim bu ay da göremem gibi hissediyorum regle cok benziyor çünkü

Kuzum inşallah hepimizden hayırlısıyla iyi haberler alalım bu hafta geçmek bilmiyor maalesef
Son hafta sancılı geçer iyi bilirim, sabah uyanınca uyku semesi ilk tuvalete cıktıysam daha test yapmam mesela adet öncesi o bir hafta da ilk idrarda anca cıkar ya sonrakilerde kendimi kandırmış olurum diye tembihlerim. ruh hastalığı vol bilmem kaç

Ben bu ay olmazsa sogan kurunu deneyecegim kuzucum yani hormon dengesini bozmayan en dogal onu dusundum. Birde saracoglu onerisi o adamda deneyip sonuclarini arastirmadigi birseyi onermiyor guveniyorum o yuzden. Kiz adet olucam zannederken hamileymisim yorumlariyla dolu heryer bu ay regl olsan bile ki insallah bebis olur, hamilelikte de regl belirtileri oluyormus ona takilma canim

Şuan kendime çok benzettim kuzum seni ben de öyleyim

Günaydın kızlar uygulamaya göre Bata 5 gün var ama yeni düşük yaptığım için geç regli olursun diyorlar bilmiyorum test yapmamak için zor tutuyorum kendimi inşallah sabredebilirim

Kızlar selam yeni gebelik öğrenneleri tebrik ederim dış gebelik sonrası ilk regli bugün oldum bitkisel şeylerden de faydalanayım diyorum hayıt sirkesi çoban çökerten hangisi almalıyım ? Tıkanıklık olabilir rahimde bundan dolayı dış gebelik geçirmiş olabilme ihtimalim varmış rahim filmi çekinmedim ama hangisi iyi gelir bilen var mı

Aşkım ben diyetisyen eşliğinde program uyguladım bi dönem karaciğer fonksiyonlarım bozuldu. Saraçoğluymuş bilmem kimmiş tövbeliyim sen de dikkatli ol bitkisel şeylerinde şakası yok. Burda birkaç kişiden sağlıklı kişilerde kist yaptığını okudum. Aklının bi köşesinden cıkarma önce sağlık olmazsa olmazımız ❤

Hamişler dikkat dikkat iki sorum var duydum çok şaşırdım ama sizde oldu mı teyit etmek isterim
Yüzde yanma kızarma böyle sızlama
Ayaklarda ama sadece ayaklarda üşüme
Oldu mu oluyor mu sizlerde ?
Yüzde yanma olmadı ayaklarım buz gibiydi gerçekten. Bende çok enteresan kaşıntı başladı bir de en belirgini kasık ağrısı

kuzum 4 aydır ben de takipteyim verimli günleri değerlendirmeme rağmen bende sonuç yok.Bi umut işte yapmaya devam testleri :)
Sabır canım biz bebek istememizin 9. Ayında aldık sonucu düzenli ilişkiye devam adet oldukça (zor biliyorum ama ) üzülmeyin stres olunca beynin ilk kapattığı organ üreme organıdır

Yaa ciddimisin gecmis olsun. Bende kullanmam hicbirseyde o dogal gorunmustu gozume. Ya zaten olmamasi sagliksiz oldugumuz anlamina gelmiyor ki aslinda mucizevi birsey bebek sabretmek lazim. Tabi uzun seneler deneyenler var tedavisi gerekenler. Ben daha yeni denedigim icin kendi adima konusuyorum. Oldugu zaman olsun napalim.

Cansın kuzum sen ben aralığın 30 una kadar burdayım siz bilirsiniz
Yaaa zümrüdümmm aralık sonunda da inşallah hepimiz hamiş çıkarız da olmazsa da yine bir grupta birleşelim sizlerle çünkü o kadar iyi geldiniz ki bana ben gruba katılmadan önce depresyonun eşiğindeydim inan sizinle konuşmak derdimi anlatmak iyi geldi bana

Kuzum ben geçen yıl Ocak ayında içmeye niyetlendim soğan suyunu aralıksız sabah akşam adet bitimi başladım yumurtlama olana kadar içtim faydası olacak diye böyle nasıl ümitliyim adetim 33. Yada 34. Günde geldi en geç 30 dedin mi gelir. Tam 10 gün sürdü 6 günde biter normalde döngüm bozuldu bida da bitkisel şeyleri içmem dedim bak kimisine çok iyi geliyor ama bana iyi gelmiyor bana arkadaşlarım incir kürü diyor sürekli tamam güzel ama benim prolaktinim bir ay fırladı ve incir direk prolaktine etki ediyor o yüzden bitkisel bir şey denemiyorum

Sakin böyle seyler denemeyin arkadaşlar o incir kürünü ben de denedim denemez olaydım 4 ay prolaktinim düşmedi dolayısıyla 4 ay gebelik ertelendi çok zor düşürdük o yüzden doktorunuza danışmadan hareket etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…