💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Teşekkür ederim evet çok haklısınız bazen benden daha kötülerini görü halime şükür ediyorum. İnşallah canım hepimiz güzel haber alırız inşallah vakti gelmiştir💕. Sizin kaçıncı deneme
Benim daha ilk deneme üstelik bayaa kör atış 😬 yumurtlama testi falan bilmiyorum da o kısmı açıkçası. Takip ettiğim Regl programından deneme sonrası baktım tahmini yumurtlama tarihim gösteriyodu deneme tarihimizi.
Sonra gün aşırı 2 defa daha değerlendirdik.Şuan beklemedeyim 🙋🏻‍♀️

Yine adetim 40 günü geçti geçen ayda stresten böyle olmuştu. 20 günden fazladır ara ara adet sancisi çekiyorum bir kaç gündür sıklaştı büyük ihtimal adet olacağım öyle hissediyorum. Ne güzel duzenliydi adetim 30 günde oluyordum nerden çıktı bu 40 gün yine 🥴benim soğan kürü vaktim geldi galiba
Soğan kürü kiminde kist yapıyor diyolar. Değerler normal ama gebelik yok ise soğan kürü denenmeli mi bilgisi olan var mı

Ben kendimi biliyorum bekleyemem 😹 bir erken gebelik yaparım bir kafamı rahata atarım negatifse de negatif gecikmeyi beklerim bu sabırsızlık darlandırır beni. 😬 Allah nasip etsin size de en hayırlısını 🙏🏼
Rabbim nasip etsin size de inşallah. Belirtiler pozitof yönlü. İnşallah çıkar
Soğan kürü kiminde kist yapıyor diyolar. Değerler normal ama gebelik yok ise soğan kürü denenmeli mi bilgisi olan var mı
Ben denedim faydasını gördüm. Yapılışına ve uygulamasına dikkat edilerek saati saatine yapmak gerek...

Kızlar günaydın bugün sabah yine yaptım bu şekilde çıktı şimdi kan vermeye gidiyorum dua edin 🤲🥰

Eklentiler

• IMG_20231130_083330.jpg
    IMG_20231130_083330.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 99
Benim daha ilk deneme üstelik bayaa kör atış 😬 yumurtlama testi falan bilmiyorum da o kısmı açıkçası. Takip ettiğim Regl programından deneme sonrası baktım tahmini yumurtlama tarihim gösteriyodu deneme tarihimizi.
Sonra gün aşırı 2 defa daha değerlendirdik.Şuan beklemedeyim 🙋🏻‍♀️
Anladim canım inşallah ilk denemede hamile kalanlardan olursun 🤣🙏

X