💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar testlerimde bi gariplik var 22 Kasım piktim 24 kasımda iyice silinmişti test yapmayı bırakmıştım çatlama görünce şimdi bi öylesine yaptım bu şekilde çıktı baya koyu bu ne demek anlamadım ben

Eklentiler

• A25049DF-E9FF-4D5E-B454-F705889FE3FC.jpeg
    A25049DF-E9FF-4D5E-B454-F705889FE3FC.jpeg
    175,9 KB · Görüntüleme: 44
  • C649E87B-6FED-42B3-B4CB-0D6EE8D358C6.jpeg
    C649E87B-6FED-42B3-B4CB-0D6EE8D358C6.jpeg
    54,9 KB · Görüntüleme: 41
Kızlr bu kocalar neden umursamaz ? Gün aşırı gidelim bu ay dedik adam dün sabah yaparak bozdu bu sabahta yaptık bir de şimdi zorla engel oldum yarın adetimin 14. Günü en önemli gün yarına sperm üretilmicek bugün yaparsak yanlışmıyım ? Ne farkedermiş istiyormuşş. Ee doktorlarda 2 günde 1 diyor.
Kız ne dert yanıyorsun onca kişi var yumurtlama günü bile kocası görev gibi hissettiği için yapmak istemeyen tek derdin bu olsun sperm problemli yoksa eşinde bu kadar sorun etme sen şart koyarsan adama bu sefer sen istediğinde o senın verdiğin tepkinin aynısını vericek sana

Çok bariz görünüyor canım 🙏🏻 Benimde bugün yada yarın adet günüm test yapmaya korkuyorum 10.günümde yapmıştım negatifti 🙄 Adet olurum diye de 3. Gününe randevu aldım tedavi için tahlil yaparlar diye inşallah nasip olur da gerek kalmaz Allah'ım ❤️🙏
İnşallah güzel haberini verirsin sende canım eninde sonunda öğreniyoruz 😍

evet canım 21 çıktı sonuç
Çok iyi canım hayırlı olsun şimdi iki günde bir takip yapabilirsin ama aynı yerde vermeye özen göster farklı yerde verince sonuç sağlıklı olmaya biliyor. İnşallah sağ salim kucağına alırsın💛. Belirtilerin nelerdi canım anlatır mısın

Kızlar testlerimde bi gariplik var 22 Kasım piktim 24 kasımda iyice silinmişti test yapmayı bırakmıştım çatlama görünce şimdi bi öylesine yaptım bu şekilde çıktı baya koyu bu ne demek anlamadım ben
Kuzum innovitanın testleri çatlama olduktan sonra tamamen silinmiyor hep böyle çizgi çıkarıyor genelde

X