💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar 10 eylülde adetim bitti 14 eylülde ovülasyon testine başladım 15 eylülde koyu çizgi çıktı bu kadar çabuk yumurtlama olabilir mi testi atıyorum bakarmısınız

Eklentiler

• 53C44C7E-89EB-45E8-B14C-A95B8F8A6B6C.jpeg
    107 KB · Görüntüleme: 82
Sabahın köründe kalkıp test yaptım:)
26 ağustostaki çatlamama göre bugün 22. Gün oluyor testte bir şey gözükmüyor, reglim de gelmedi. Sanırım testlerde yumurtlamayı yanlış gördüm, öyle olduysa 7-8 eylülde çok geç yumurtlamış olabilirim. Hala umut var 
Gün aşırı değerlendirmeye hiç ara vermedik

Eklentiler

• IMG_20230916_081046.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 76
@Blue_girll ben tekrarladım yine duramayıp testi aynı duruyor koyuluk bakalım yarın nasip artık ben bugünü de değerlendirdim bacaklar tavanda bekliyorum
HHahahah yine dayanamadin ben yapmadim ama agrim cok oldu sag taraftan sişiklik var muhtelemen buhun gelir bende degerlendrdim ne hallere dustuk

Kızlar 10 eylülde adetim bitti 14 eylülde ovülasyon testine başladım 15 eylülde koyu çizgi çıktı bu kadar çabuk yumurtlama olabilir mi testi atıyorum bakarmısınız
Evet olabiliyr ben 7gün yumurtlamistim 4 gun reglim surdu o ay erken regli oldum mesala düzensiz benimde bu yuzden bende basladim obü testine degerlendirin canim

Sağlıkla kucağına al canımm

Günaydın kızlar galiba artımedin sahte testlerine denk geldim

Eklentiler

• IMG20230916084610.jpg
    114,4 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG20230916084453.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 78
Sat lar arasında iki gün var ,birimiz 5. Haftada birimiz 6. haftada nasıl oluyor kuzum
Ben cuma gördüm bu hesapla senin de pazar görmen gerekiyor ama pazar günü doktora gidemeyeceğin için pazartesi gününden itibaren görebilirsin dedim canım haftanın herhangi bi gününde

Canım hayırlı olsun inşallah sağ salim kucağına alırsın inşallah çok sevindim grubumuz çok uğurlu şans getirdi tek tek hamile.haberleri alıyoruz inşallah devami gelicek güzel haberlerin
Canim amin insallah pazartesi kan verecegim bakalim, saglikli hayirli bir gebeliktir insAllah isteyen herkese versin Allah cok farkli bir duygu beklemek de ogrenmek de

Ben biliyordum böyle çıkacağını o yüzden ısrar ettim yanılmadım çok şükür canım hamilesin tebrik ederim kanaman yok lekelenme var doktora gitmelisin progestan kullanmalısın
Ay canim benim sagol cok destek oldunuz hepinizbugun kanamam yok sabah baktim kuzu, pazartesi kan verecegim Allah saglikla hayirla nasip eder insallah ben dahil butun isteyen kadinlarimiza

Cok sagol canimcim evet cok cok sukur insallah saglikli hayirlidir bebis isteyen herkese nasip olsun, pazartesi kan verecegim canim doktorla da gorustum aksam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…