💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Paylasayim canim dedim benzer bir kanamayla hamile oldugunu ogrenen var mi azicik moral bulmak adina cunku regl olcak gibiyim
Canım ben kızama hamileyken öyle olmuştu, hamilelik düşündüğümüz ve korunmadıpımız 2. Ayda bir ilişki sabahı çamaşırımda bir avuç içi kadar kan vardı ve baya kırmızıydı ve ben adet oldum sanmıştım. Ama sonrasında bir şey gelmeyince arkadaşlarımın demesiyle test yapıp öğrenmiştim. 12 sene öncesi ve bende çok cahildim bu konularda o zamanlar inşallah bebişin seninledir

mesajlardan gördüm geldim hayırlı olsun bebeğim çok mutlu oldum senin adına inşAllah bebeğinde sağlıkla gelir sana bu ay

Günaydın kizlarrr. Ben de dün gece bir rüya görüp çok etkilendim. Kontrole doktora gidiyorum ve bana bir tedavi uyguluyor direkt hamilesin 1,5 aylık diyor ama o kadar çok ağladım ki rüyamda çok etkilendim

S Sunshine1 canim Allah hayra çıkarsın rüyanı ne kadar güzel insallah gelen giden hiç olmaz test yapsan mı acaba ?

edahandro bat gunlerimiz aynıymış eveet inşallah birlikte güzel haberleri alacağız

Ayy yumurta çok güzel anlamlı berekettir inşallah. Bence de sizin yumiş hazırlanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…