💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar ilk defa hayalet bir çizgi gördüm testte ben şok🤣 eşime de getirdim dedim bak tek ben mi görüyorum diye yok dedi burada var bişi ama aşırı hayalet yani o kadar denedim ışıkla naptıysam netleyemedim testi. Freely sanırım iyi bir test ne diyorsunuz? Bat’a 6 gün var
Gördüyseniz vardır çok öğrenen var o şekilde canım 🌸 fotoğrafını atsana ☺️

Kızlar bir şey sorcam sat 27 /28/29 Ağustos olanlar ne zaman yumurtlama pik oldu sizde
IMG_20230914_232709.jpg

Benim sat 29 Ağustos canım bı 9 u bir de 12 si koyu gibi ikisinden birinde yumurtladim su an çok silik çıkıyor cunku

Bence de 12. Gün pik oldu çünkü diğeri ikisi aynı koyulukta değil. Sizce hangi gün test yapsam cikar
Üzerinden en az 12-13 gün geçsin öyle yap canım normalde 14-17 gün geçmesi gerek diyorlar 🌸 Erken öğrenenler de var ama bekleyebildiğin kadar beklemek en iyisi çünkü bebiş vardır ama erken olduğu için test negatif verirse moralin bozulur ☺️

Ben de ocean d3k2 kullanıyorum, bu kadar düşükse d vitaminin damlayı 10 kiloya 2 damla gibi kullanabilirsin. yani diyelim ki 60 kilosun 12 damla. onların üzerlerinde çok az damla yazar. Doktoruna da danış mutlaka. Bir de sadece damla yetmez, damla kullanırken mutlaka hergün özellikle öğlen saatlerinde yarım saat 1 saat dışarı çık. güneş olup olmaması farketmez, hava kapalı da olsa olur. hızla yükselir umarım
Evet kutusunda yetişkinler için kullanımı 1 damla yazıyor, fakat doktor hanım iki damla kullan dedi bana. Öncesinde coledan kullanırdım o 4 damlaydı hiç bir şey farketmemiş

Evet kutusunda yetişkinler için kullanımı 1 damla yazıyor, fakat doktor hanım iki damla kullan dedi bana. Öncesinde coledan kullanırdım o 4 damlaydı hiç bir şey farketmemiş
damlalar değil de, d-colefor var hap. Çok etkili, yüksek doz d vit. Hergün değil 2-3 günde 1 alınıyor. Bana ayşegül çoruhlu önermişti (bir önce yazdığımda coledan mı yazdım acaba bir daha bakayım yanlış olmasın colefor olacak resmini atayım) damla yerine onu kullanabilirsin bence

Eklentiler

• dc1.png
    dc1.png
    449,9 KB · Görüntüleme: 42
Evet coledan yazmışım yanlışlıkla, colefor olacak
yalnız bi sn aklıma geldi, D vitamini düşük olanlar kulak versin :)
bana Ayşegül çoruhlu Coledan önermişti. damlayı boşver, coledan çok etkili. Oldukça yüksek doz 2-3 günde bir içmek gerekiyor. Eczaneden alabilirsin. Gün ışığına çıkmak konusu hala geçerli, sadece ilaç tek başına asla yetmiyor.

Eklentiler

• dc1.png
    dc1.png
    449,9 KB · Görüntüleme: 31
X