💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bozuk mu dersin testim hiç yok canım olmazsam yarın alırım yine bitane daha .walka adette olmadım ben anlamadım hiç gecikmez benim
Test bildiğin bozuk canım baksana dağılmış bence yarın tekrar dene eğer regl olmazsan. Bak hiç gecikmez diyorsun umut var hala

Sana üzülme diyemem üzülürsün tabi ama iyi tarafından bak kimyasalda olsa hamile kalabiliyorsun. Kimyasaldan sonra gebelik daha kolay olur diyorlar inşallah aralıkta kopkoyu pozitif görürsün canım sağlıkla
Fatmaben
Evet canim kimyasaldan sonra cok kolay kaliniyor diyorlar bunu kendi yakinlarimdan da duydum hemen kaldik diye ben 5 ay once gecirdim ama benim yumurtlama gec oluyormus o gunlere farkinda olmadan dikkat etmemisim etseydim belki bende kalirdim.

Sana üzülme diyemem üzülürsün tabi ama iyi tarafından bak kimyasalda olsa hamile kalabiliyorsun. Kimyasaldan sonra gebelik daha kolay olur diyorlar inşallah aralıkta kopkoyu pozitif görürsün canım sağlıkla
Amin canım inşallah bunu o kadar istiyorum ki bu ara herşey kötü gidiyor bana çok iyi gelecek

Kuzum ben 33 günde bir regli oluyorum ona göre dikkat ettim bu ay inşallah başka bir problem yoktur sanki benim hatam yüzünden sorun oluştu gibi geliyor

Bu hcg degeriyle adet olmaz kuzucum suan sadece kanama yasiyosun buyuk ihtimal bu ay adet olmuyosun yani. Adet bir ay sonra gelir tekrar gebelik olmazsa.
Kuzum zaten aşırı pıhtılı ve ağrılı oldu şaşkınım hala antibiyotik içtim hasta olduğum için ondan oldu gibi geliyor

Amin canım inşallah bunu o kadar istiyorum ki bu ara herşey kötü gidiyor bana çok iyi gelecek
Dikenli yollardan geçiceksin ki gül bahçesinin değeri olsun . İnşallah bekletmeden gelir meleğin canım bu zor günlerin ardında çok güzel günler olacak Rabbimin izniyle İnşallah çok bekletmeden sağlıcakla gelir meleğin

Test bildiğin bozuk canım baksana dağılmış bence yarın tekrar dene eğer regl olmazsan. Bak hiç gecikmez diyorsun umut var hala
Canım kuruyunca böyle olmuş hayalet bişeyler gören varmı

Eklentiler

• IMG_5486.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_5485.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 69
Kuzum zaten aşırı pıhtılı ve ağrılı oldu şaşkınım hala antibiyotik içtim hasta olduğum için ondan oldu gibi geliyor
Takilma onlara hic canim benim olacak olsaydi herturlu olurdu nasip degilmis senin hatan degil tabiki olur mu oyle sey. Kaldi ki kimyasal gebelik yanlis dna eslesmesiyle ilgiliymis kuzucum dollenmede olusumdan kaynakli her kadin bircok kez geciriyor icilen ilaclarla alakasi yok yani sen kalbini ferah tut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…