💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Amin canım desteğin ve duan için çok teşekkür ederim. Rabbim tez zamanda kavuştursun senide bebeğine

Gerçekten mi bende çok çok bakımca bişey gördüm ama kendim mi sallıyorum dedim
Belli belirsiz bir çizgi var. Bende ilk normal gebelik testi yaptım hayalet çizgi çıktı. Buradaki Hanımlar prodoctor al dedi. Bir sonraki gün ilk idrarla yaptım daha belirgin oldu.bir de gerçek kamera ile çıplak göz arasında fark var.Görselleri ekliyorum. Sende prodoctor al ilk idrarla yap bence.

Canım geç döllenme olamaz benim 9 undan sonra hastalandım ve değerlendiremedim sanırım kimyasal
Anladım kuzum testlerinde çizgi görmüştük zaten sonra silindi birden
Geçmiş olsun canımm ama kimyasal da olsa gebelik oluşuyormuş onu gördük bak, test yapmasan haberin bile olmayacaktı. İnşallah önümüzdeki aylarda sağlıklı bir gebelik haberi alırız senden

Canım klomendr yumurtaların aynı anda gelişmesi bekleniyor ama ufak bir ihtimale karşı doktorlar küçük kalmış yumurtalar için değerlendirmeye devam edin küçükler büyüyüp çatlayabilir diyorlar. Yani evet ihtimal var kuzum. İçini ferah tut

Anladım canım çok sağol içim rahatladı hayırlısı olsun en iyisini Allah bilir

Amin canım inşallah insan kanaması dahi olsa hevesleniyor hepimizin sağlıklı gebelikleri olsun inşallah

Sizde yeni öğrendiniz herhalde

Aaa ne kadar fark var ikisinin arasında ama senin normal olan daha belirgin gibi bende okadar yok sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…