💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Dikenli yollardan geçiceksin ki gül bahçesinin değeri olsun 😊. İnşallah bekletmeden gelir meleğin canım bu zor günlerin ardında çok güzel günler olacak Rabbimin izniyle🤲 İnşallah çok bekletmeden sağlıcakla gelir meleğin 🙏
Amin canım desteğin ve duan için çok teşekkür ederim. Rabbim tez zamanda kavuştursun senide bebeğine 🌺

Gerçekten mi bende çok çok bakımca bişey gördüm ama kendim mi sallıyorum dedim
Belli belirsiz bir çizgi var. Bende ilk normal gebelik testi yaptım hayalet çizgi çıktı. Buradaki Hanımlar prodoctor al dedi. Bir sonraki gün ilk idrarla yaptım daha belirgin oldu.bir de gerçek kamera ile çıplak göz arasında fark var.Görselleri ekliyorum. Sende prodoctor al ilk idrarla yap bence.
Screenshot_2023-11-20-12-31-09-173_com.miui.gallery.jpg
IMG_20231119_085829.jpg

Canım geç döllenme olamaz benim 9 undan sonra hastalandım ve değerlendiremedim sanırım kimyasal 😔
Anladım kuzum testlerinde çizgi görmüştük zaten sonra silindi birden 😔
Geçmiş olsun canımm ama kimyasal da olsa gebelik oluşuyormuş onu gördük bak, test yapmasan haberin bile olmayacaktı. İnşallah önümüzdeki aylarda sağlıklı bir gebelik haberi alırız senden 🙏🏻🥰

Kızlarım merhaba, umarım bunu okuyan herkes iyidir. Anneler grubuna sordum sağolsun yardımcı oldular ama bir de buraya sormak istedim. Fikrinizi almak istedi daha önceden hamile olanlar ve bilgisi olanlar vardır diye. Benim son adet tarihim 13 ekimdi. Ona göre hesaplama yaptığımda 6+0 olmalıyım bugün. Bugün ilk kez doktora gittim, keseyi ve belki kalp atışını görürüm diye. Keseyi gördüm şükür. Doktor 4+2 dedi ve çok şaşırdım. Geç döllenmedir dedi. İşin garibi ben yumurtlama takibi yaptım. 13. Gün yumurtladım, yani olması gerektiği gibi. Ancak bu ay klomen kullandım, şimdi diyorum ki 2 kere yumurtladım da ikincisi mi döllendi. Klomen tam olarak buna mı yarıyordu. Bir de adetim 3 gün gecikince beta 370ti,diğer gruptaki kızların daha fazlaymış aynı gün. Kafam karıştı. Herhangi bir fikri olan var mı? edahandro edahandro canım sen klomeni iyi biliyordun galiba @Tikabasa
Canım klomendr yumurtaların aynı anda gelişmesi bekleniyor ama ufak bir ihtimale karşı doktorlar küçük kalmış yumurtalar için değerlendirmeye devam edin küçükler büyüyüp çatlayabilir diyorlar. Yani evet ihtimal var kuzum. İçini ferah tut 🙏

Takilma onlara hic canim benim olacak olsaydi herturlu olurdu nasip degilmis senin hatan degil tabiki olur mu oyle sey. Kaldi ki kimyasal gebelik yanlis dna eslesmesiyle ilgiliymis kuzucum dollenmede olusumdan kaynakli her kadin bircok kez geciriyor icilen ilaclarla alakasi yok yani sen kalbini ferah tut.
Anladım canım çok sağol içim rahatladı 🙏🏻 hayırlısı olsun en iyisini Allah bilir 🌺

Anladım kuzum testlerinde çizgi görmüştük zaten sonra silindi birden 😔
Geçmiş olsun canımm ama kimyasal da olsa gebelik oluşuyormuş onu gördük bak, test yapmasan haberin bile olmayacaktı. İnşallah önümüzdeki aylarda sağlıklı bir gebelik haberi alırız senden 🙏🏻🥰
Amin canım inşallah insan kanaması dahi olsa hevesleniyor 😔 hepimizin sağlıklı gebelikleri olsun inşallah

Belli belirsiz bir çizgi var. Bende ilk normal gebelik testi yaptım hayalet çizgi çıktı. Buradaki Hanımlar prodoctor al dedi. Bir sonraki gün ilk idrarla yaptım daha belirgin oldu.bir de gerçek kamera ile çıplak göz arasında fark var.Görselleri ekliyorum. Sende prodoctor al ilk idrarla yap bence.Eki Görüntüle 3340962 Eki Görüntüle 3340963
Sizde yeni öğrendiniz herhalde

Belli belirsiz bir çizgi var. Bende ilk normal gebelik testi yaptım hayalet çizgi çıktı. Buradaki Hanımlar prodoctor al dedi. Bir sonraki gün ilk idrarla yaptım daha belirgin oldu.bir de gerçek kamera ile çıplak göz arasında fark var.Görselleri ekliyorum. Sende prodoctor al ilk idrarla yap bence.Eki Görüntüle 3340962 Eki Görüntüle 3340963
Aaa ne kadar fark var ikisinin arasında ama senin normal olan daha belirgin gibi bende okadar yok sanki😔

X