💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yaa benimde bugün reglime 5 gün kaldı Türkiye de olsam koşa koşa kan testine gitmiştim 1 senedir yurtdışında yaşıyorum hemen test yapmıyolar buradakiler diye biliyorum çevremdekilere sorucam ama hemen öğrenmelerini de istemiyorum

orda predictor dsatılıyor mu bılmıyorum adetten 6 gün önce sonuç veren testler var. onlardan alabılırsın hangi ülkedesın _?

Kapaklı da canım Optimed ve irmeti aradım bende fiyatlar ikisinde de aynıydı. Madem öyle bi denemek lazım o zaman İlke hanımı Teşekkür ederim
Cnm Bn optımetede gttım ama ilke hanımı şiddetle tavsıye ediyorum, okdar güzel bir dınleyici ki. Bak gör sana cok ıyı gelecek, bnim İstanbul da 16. Haftada bile bebegıme net cınsıyet soylemedıler ama ilke hn 11 buçuk haftalıkken bebegıme kıza benziyor dedi ve bildi.

canim ben de yurtdisindayim clear blue 6 gun once testi var benim tam 6 gun once dogru cikarmisti. uzerinde pregnant- not pregnant yaziyor test sonucuna gore
Evet evet biliyorum daha önce de kullandım yaptığım pembe testler ovulasyon testlerinin içinde gelmişti o yüzden bunları kullanmaya başladım ama 1 2 gün içerisinde clearblue testi alıcam

canim ben de yurtdisindayim clear blue 6 gun once testi var benim tam 6 gun once dogru cikarmisti. uzerinde pregnant- not pregnant yaziyor test sonucuna gore
Evet evet biliyorum daha önce de kullandım yaptığım pembe testler ovulasyon testlerinin içinde gelmişti o yüzden bunları kullanmaya başladım ama 1 2 gün içerisinde clearblue testi alıcamö
sen hangi ülkedesin canım

Kızlar merhaba bende 4. Gebelik için kolları sıvadık eşimle spiral takiliydi Ekim'de çıkardım . Kasım adetim 3 gün gecikti. Ama hamiş değilmişim . Zaten düzenli ilişki de yaşamamıştık. Bu ay düzenli yumurtlama takibiyle ilişki yaşadık . Bat 2 Aralık. Dur bakalım Mevla nasip edecek mi. 3 erkek evlattan sonra biz de kız evlat istiyoruz nasipse. Hepimizin gönlüne göre olsun

Kızlar cumartesi günü çatlatma iğnesi olacağım aranızda çatlama iğnesi olan var mı nasıl yapılıyor yan etki vs birşey yaşayan oldu mu içinizde

Kızlar ben bugün Hacettepe üniversitesinde bi doçent hocaya gittim ismini çok duymuştum uzmanlık alanı da tüpler yumurtalıklar şehir hastanesinden memnun kalmamıştım adam akıllı filmim bile yorumlanmadı. İyiki de gitmişim böyle bir iy doktor görmedim 40 dk durdum odasında detaylıca inceledi tüm testleri filmimi muayene etti 14 tane yumurtan gelişmiş çok iyi dedi sağdan yumurtlama görünüyor bu ay dedi ve filmimi incelediğinde sol tüpte ben kapalılık pek göremedim Yani orda bir baloncuk var dedi oda ilacın baloncuğu geçişe izin vermemiş gibi duruyor dedi. Değerler ultrason herşey çok iyi 3 ay deneyin dedi sonra bir aşılama yapalım sana dedi numarasını verdi o kadar ilgiliydi ki valla çok mutlu oldum bakalım 3 ay daha deneme yapıcaz sonrası da Allah Kerim

Rqhm Tahmini olarak adetin 3. Gününe aldım canım randevu gidicem inşallah Çarşamba günü inşallah iyi gelir çok sağol

Ay olur inşallah fazla uğraşmadan hanimlar planlı yapınca da olmuyor aslında oluruna bırakmak gerekiyor bazen.

hadi bakalım hayırlısı en azından 3 olmuş 4 te olur kısa sürede demek sizin kolay oluyore

hadi bakalım hayırlısı en azından 3 olmuş 4 te olur kısa sürede demek sizin kolay oluyore
1. Si evlendigimiz ilk ay oldu hiç aklımız da yoktu supriz oldu tesadüf öğrendim. 2. Pllayliydi 6 ay uğraştım haha sonra ki ay saldım gitti hatta kaşıntı için doktora gittim ilaç vermişti mantar için( normalde hiç olmaz bende ) doktor alttan da muayene etmisti kese filan görmedik hamilelik söylemedi. Sonra bir baktım adetim 3 gün geçmiş test yaptım hamileymisim 3. De de adetime 3 gün kala ilişki olmuştu hamile kalmışım

Yumurtlama filan aslında çok da kafaya takılacak birşey değil. Stres sebebi valla. Allah ne zaman dilerse o zaman oluyor . Olsun diye ugrastikca olmuyor . Olsa sıkıntı yasiyon. Rabbim herseyin hayırlısını versin hepimize. Bana da dualarınızı bekliyorum hayırlı sağlıklı bir kız bebiş için

Bana dedin sanırım canım hayırlısı artık hepsine razıyız olacaksa sağlıklı olsunda

Canım birkaç gün daha devam et istersen ama dün pik olmuş olabilir değerlendir bugünü de değerlendirebilirsen

Edoşuumm inşallah hayırlı güzel sonuçlar alacaksın bu ay, Rabbim o güzel gönlündekini nasip edecek sana
Ben senden çoook umutluyum canımın içii, bu ay güzel haberlerini alacağımıza inanıyorum
Bizi haberdar et gelişmelerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…