💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım çokk ama çokk üzüldüm rabbim bir daha yaşatmasın🥹🥹 ben dış gebelikte kendime gelemedim seni düşünemiyorum bile 🥹🥹 goldBride goldBride

Arka arkaya olması beni mafetti.. oğlumdan sonra bi Umut olmuştu bana en azından daha iyi hissediyordum kendimi… o da bıraktı gitti beni:KK43: şuan ölü ve karnımda bunu bilip yaşamak çok zor gerçekten rabbim kimseyi böyle sınamasın…

Arka arkaya olması beni mafetti.. oğlumdan sonra bi Umut olmuştu bana en azından daha iyi hissediyordum kendimi… o da bıraktı gitti beni:KK43: şuan ölü ve karnımda bunu bilip yaşamak çok zor gerçekten rabbim kimseyi böyle sınamasın…
🥹🥹 amiiin amiiiin inşallah bak ne güzel bir evladın var çok şükür allah yine nasip eder üzülme hiç

Ay benimde öyleydi dayanılmaz bir ağrıydı kesinlikle ama ben adetimi gününde oldum adetle beraber gitti bir gece öncesinde kahverengi akıntım gelmişti inşallah adet değildir yerleşme kanamasıdır dedik ertesi gün doktora gittik beta verdik 1 çıktı 11 den 1 düştü üç gün içinde doktordan çıktıktan sonra zaten adetim gelmişti artık çok çok kötü bir durum rabbim kimseye yaşatmasın
Çok geçmiş olsun kuzum. Kimyasal gebelikten sonraki ay gebe kalanı cok duydum okudum burada senin inşallah öyle olur 🙏

Çok ama çok özür dilerim🥹🥹 peki neden böyle oluyor doktorlar birşey söylüyor mu

Şimdikine sağlıksızdı büyük ihtimalle vücuttan attı dedi… iğne filan kullanmama rağmen olmadı.. diğeri ise iğne filan kullanmıyordum onda kalbi durdu otopside de bişi çıkmadı pıhtı attı dedi… çok zor kalbim dayanmıyor kendimi hiç iyi hissetmiyorum…

Evet evet biliyorum daha önce de kullandım yaptığım pembe testler ovulasyon testlerinin içinde gelmişti o yüzden bunları kullanmaya başladım ama 1 2 gün içerisinde clearblue testi alıcamö

sen hangi ülkedesin canım
tamamdir canim ben memnun kalmistim ovulasyonda da gebelikten de ondan yazdim :)

ingiltere canim sen nerdesin

canım geçmiş olsun bakalım ne çıkıcak kontrolde. inşallah hayırlı haberler alırsın. ben çok eskı mesajları göremedım ne sorun var sende özel değilse :)

canım geçmiş olsun bakalım ne çıkıcak kontrolde. inşallah hayırlı haberler alırsın. ben çok eskı mesajları göremedım ne sorun var sende özel değilse :)
Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤ burda ilk msj da yazıyor kuzum ❤

Şimdikine sağlıksızdı büyük ihtimalle vücuttan attı dedi… iğne filan kullanmama rağmen olmadı.. diğeri ise iğne filan kullanmıyordum onda kalbi durdu otopside de bişi çıkmadı pıhtı attı dedi… çok zor kalbim dayanmıyor kendimi hiç iyi hissetmiyorum…
canim benim cok asiri uzuldum ben de 9haftalikken dusurdum 1 ay once sebepsiz gelisimi durmustu benim de 6 haftada kalmis.. senin acini anliyorum az da olsa, Allahim bir daha yasatmasin bunu sana saglikla al evladini kucagina, hepimiz alalim kimselere yasatmasin. ne desek acini dindirmicek belki ama bu 2.ye olmus detaylica arastirsinlar belki baska doktora mi gitsen ? :KK43: cok cok uzgunum canim en kisa zamanda saglikla hamile kalmani dilerim su sureci atlatinca

canim benim cok asiri uzuldum ben de 9haftalikken dusurdum 1 ay once sebepsiz gelisimi durmustu benim de 6 haftada kalmis.. senin acini anliyorum az da olsa, Allahim bir daha yasatmasin bunu sana saglikla al evladini kucagina, hepimiz alalim kimselere yasatmasin. ne desek acini dindirmicek belki ama bu 2.ye olmus detaylica arastirsinlar belki baska doktora mi gitsen ? :KK43: cok cok uzgunum canim en kisa zamanda saglikla hamile kalmani dilerim su sureci atlatinca
Doktorumu değiştirdim şuan en iyi doktora gidiyorum..
kelimeler çıkmıyo boğazımdan hala şok içerisindeyim… kan sulandırıcı kullandığım için kürtaj pazartesiye kaldı.. karnımda hala ve ölü olduğunu Bilmek beni daha çok yaralıyo… dilerim kimse yaşamasın Allahım bir daha bizi evladımızla sınamasın…..

Birde sizlere birşey danışmak istiyorum hamilelik testim silik çizgi çıktı kan verdim ben de değer 8.45 çıktı sizce bu hamile mi demek yoksa beklemeli miyim biraz daha

Eklentiler

• 20231123_130831.jpg
    20231123_130831.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 113
Doktorumu değiştirdim şuan en iyi doktora gidiyorum..
kelimeler çıkmıyo boğazımdan hala şok içerisindeyim… kan sulandırıcı kullandığım için kürtaj pazartesiye kaldı.. karnımda hala ve ölü olduğunu Bilmek beni daha çok yaralıyo… dilerim kimse yaşamasın Allahım bir daha bizi evladımızla sınamasın…..
Insallah bu doktor cok iyi gelir..

Ah canim of .. ben de bekledim 1 hafta karnimda kanamasini beklettiler dogal yolla gitti.. Allahim kolaylik versin diyecek bir sey bulamiyorum asiri zor. cok aci.. En kisa zamanda telafisi olsun insallah ...

X